חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

נשים תעדפנה לקבל טבעת במתנה, בפועל מקבלות שרשרת עם תליון

צילום: יח"צ חו"ל

לקראת הולנטיין דיי, שנערך ב - 14.02.20,  ערכה רשת החנויות לשעונים ולתכשיטים אימפרס  סקר מקיף בישראל, במסגרתו נבדק מה הן המתנות המועדפות על נשים וגברים ישראלים  , מה הן המתנות הנפוצות ביותר ואיזה מין משקיע במתנות יותר.  הסקר נערך לרגל השקת קולקציה חדשה של תכשיטי זהב ויהלומים בעיצובה של סנדרה רינגלר. הסקר נערך  על ידי מכון רושינק במהלך חודש ינואר 2020, במסגרת מחקר אינטרנטי ייעודי, בקרב 400 נשים וגברים, בגילאי 18 עד 55, המהווים מדגם אקראי ארצי מייצג.

 

מהסקר עלה כי מתוך שלל המתנות גברים ישראלים יעדיפו לקבל שעון – כמתנה. אצל נשים לעומת זאת רובן מעדיפות לקבל במתנה טבעת כעדיפות ראשונה או כל תכשיט אחר.  

 

 

לשאלה איזה תכשיט קיבלת במתנה בשנים אחרונות, כמעט שליש מהנשים ענו שקיבלו שרשרת ותליון וכמעט שליש הגברים ענו שקיבלו שעון.

 

לשאלה מה היית רוצה לקבל לוולנטיין, הרוב המובהק של הגברים (36%) ענו שמעדיפים לקבל שעון, לאחר מכן צמיד (10%) ושרשרת (8%). המתנה הפחות מועדפת על גברים היא טבעת. לעומת זאת, אצל נשים המצב בדיוק הפוך, רוב הנשים (26%) מעדיפות לקבל במתנה טבעת, לאחר מכן צמיד (19%), ואחר כך שעון (15%) ושרשרת (14%).

 

לשאלה מי קונה יותר מתנות, 56% מכלל הנשאלים ענו שגברים הם אלה שמשקיעים יותר, לעומת 21% בלבד, שענו שנשים קונות יותר.

 

בנוסף, לפי תוצאות הסקר, לרוב הנשים חשוב לקבל במתנה תכשיטים המשובצים ביהלומים אמיתיים (32%) ולא בכל אבן אחרת פשוטה יותר.

 

הסקר נערך ­לרגל השקת קולקציית קפסולה של תכשיטי זהב משובצים יהלומים במהדורה מוגבלת,  שעוצבו ע"י הסטייליסטית סנדרה רינגלר בהשראת סמלים ומוטיבים על זמניים של חג האהבה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד