חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חברת Infinity Labs R&D מציעה הסבה מקצועית למפוטרי ענף התיירות

חיים גירון. צילום: אריאל בשור

משבר הקורונה הביא לפגיעה קשה בענף התיירות איתה מתמודדות חברות תעופה, סוכנויות תיירות ותעשיית האירוח. בתוך כך חברת אל על הודיעה על פיטורם של כ-200 עובדים קבועים שסיימו את הכשרתם ועל כוונתה לפטר כ-1,000 עובדים נוספים. עובדים רבים נוספים צפויים לאבד את מקום עבודתם ולעמוד בפני קושי רב מול תהליך חיפוש אחר עבודה חדשה, על אחת כמה וכמה בשל משבר הקורונה אשר לא מאפשר בימים אלו קליטה של עובדים חדשים בענף. לצד החוויה האיומה, נדמה כי החודשים הקרובים יאופיינו בהאטה כלכלית גלובלית ובאי ודאות, דבר שעשוי להוות עבור מפוטרי הענף הזדמנות אידיאלית להשקיע בהכשרה מקצועית והעצמת הכישורים האישיים. חברת  Infinity Labs R&Dמבית Matrix מציעה פתרון תעסוקתי לעובדים שאיבדו את מקום עבודתם – הכשרה מקצועית ללא עלות במשך שבעה חודשים שבסיומה יוכלו להשתלב בתעשיית ההייטק.

המתאימים לתכנית יעברו הכשרה מעשית אינטנסיבית, אשר מעמיקה בתיאוריות וביסודות פיתוח תוכנה ומקנה כישורים נחוצים להתמודדות עם עולמות הפיתוח. ההכשרה מתבצעת בקבוצות קטנות של עד 14 משתתפים במעבדות לימוד ייעודיות. בסיומה בוגרי התכנית של Infinity יוצאים אל שוק ההייטק כשווי ערך לבוגרי תואר ראשון במדעי המחשב עם שלוש שנות ניסיון, ומובטחת להם קריירה יציבה במגוון תפקידי פיתוח תוכנה בתחום ההייטק, עם כל התנאים הנלווים המבוקשים שהוא מביא עימו. משנת 2014 ועד היום שילבה Infinity בתעשיית ההייטק 1,000 עובדי הייטק חדשים, ובחברה מאמינים כי מי שיסיים את תכנית ההסבה בעוד כשבעה חודשים ימצא שקט ובטחון תעסוקתי גם כאשר המשבר יחלוף.

חיים גרון, מנכ"ל משותף ומייסד Infinity Labs R&D: "אנו מזמינים את כל מי שמקום עבודתו נפגע בעקבות משבר הקורונה, וביניהם הנפגעים העיקריים מענף התיירות, להשתתף בתכנית ההכשרה של Infinity ולהצטרף לבוגרים הרבים שכבר סללו לעצמם קריירה במקצוע מתגמל. בכל שנה אנו משלבים בתחום ההייטק יותר בוגרים מאשר פקולטת מדעי המחשב של הטכניון. את התכנית מובילים  צוותי מנטורים ואנשי מקצוע מהטובים בתעשייה, וכן אנשי גיוס ופסיכולוגים ארגוניים שיעזרו לאלו שאיבדו את מקום עבודתם להשתלב באופן המקצועי ביותר בעולמות ההייטק וליהנות מכל ההטבות הקיימות בשוק הזה."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד