חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דוגית מכריזה על מבצעי הנחה של עשרות אחוזים על שעוני סונטו 9

דוגית מכריזה על מבצעי הנחה של עשרות אחוזים על שעוני סונטו 9

דוגית, הנציגה הרשמית של שעוני הספורט Suunto בישראל, מכריזה על שבוע הנחות עד סוף חודש יוני לרוב השעונים בסדרת Suunto 9, הנחשבת לסדרת שעוני הפרמיום של החברה. ניתן לרכוש את השעונים החל ממחיר של 1,599 ₪ באתר או בחנויות של חברת דוגית או באמצעות המשווקים המורשים מגה ספורט ו-KSP.

 

בין המבצעים: שעון Suunto 9 Black במחיר של 1,599 ₪ במקום 2,550 ₪, הנחה של כ- 37%; שעון Suunto 9 Baro  הכולל גם ברומטר ב-1,982 ₪ במקום 3,049 ₪, הנחה של כ-35%; שעון Suunto 9 Baro Titanium היוקרתי ביותר בסדרה, יימכר ב-3,399 ₪ במקום 4,249 ₪, הנחה של 20%.  

 

השעונים בסדרת Suunto 9 הם שעוני מולטי ספורט שתוכננו עבור חובבים ומקצוענים במגוון סוגי ספורט עם אפשרות להגדיר למעלה מ-80 סוגי אימון מובנים להתאמה אישית, כמו ריצה, הליכה, רכיבה, שחייה ועוד. כל השעונים בסדרה הם שעוני מגע. לשעונים מד דופק מובנה מהדור החדש של חברת Vallencel והם מצוידים בחיישן GPS חדש, חסכוני בסוללה ומדויק במיוחד. השעונים מתחברים לאפליקציה ייעודית מתקדמת של סונטו. לסונטו 9 זמן סוללה ארוך של 120 שעות במצב אימון, זמן הסוללה הארוך ביותר הקיים בשוק. כמו כן, קיימת אפשרות להגדיר מגוון רחב של עיצובי מסך בשעונים.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד