חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

נירלט משיקה אתר מכירות לצבעים

נירלט משיקה אתר מכירות לצבעים

חברת "נירלט" משיקה אתר מסחר אלקטרוני לתחום הצבע. האתר החדש והראשון מסוגו בישראל מאפשר רכישת צבעי קירות, עץ, מתכת ומוצרים נוספים ישירות מהנייד

או מהמחשב בתהליך נוח, מהיר וידידותי לצרכן. הצרכן יוכל להיכנס לאתר ולבחור צבע וגוון ממניפת הצבעים, להיעזר ביועץ גוונים דיגיטלי, לדמות את הצבע בחדר הנבחר באמצעות מערך הדמיות  ולחשב כמות צבע באמצעות מחשבון כמויות וכן להסתייע במבחר רחב של סרטוני הדרכה, טרנדים והשראות וכל זה בצורה נגישה ונוחה.

 

דרך הפלטפורמה החדשה, גולשי אתרנירלט, יוכלו להתרשם ממגוון הגוונים, צבעי הקירות, העץ והמתכת, האפקטים הדקורטיביים, אביזרי הצביעה ומוצרי התשתית והאיטום ולבצע פעולת רכישה בצורה פשוטה ומהירה. האתר מאפשר לגולש לבחור גוונים ממניפות נירלט, להתאים להם את הצבעים המתאימים לצרכיו ולבצע רכישה של המוצרים בהתאם לבחירותיו. מנגנון זה הוא ייחודי לנירלט וזהו המקום היחידי שצרכן יכול לבנות תוכנית צבע מלאה.

 

האתר כולל גם מגוון רחב של כלים ואפליקציות המסייעות בהשראות וידע והוא מהווה מדריך צביעה דיגיטלי, המלווה את הצרכן בתהליך הצביעה, משלב התחקיר, דרך בחירת הגוונים והצבעים המתאימים ועד תהליך רכישת הצבע ואביזרי הצביעה ובכך מפשט את תהליך.

 

באתר ניתן גם למצוא כלים חדשניים וייחודיים ביניהם: יועץ גוונים דיגיטלי באמצעותו יכולים הצרכנים לקבל תוכנית צבע סדורה מיועצי הצביעה של נירלט מחשבון כמויות לחישוב כמות הצבע הנדרשת, הדמיית חדרים לפי בחירת גוונים,  מבחר רחב של סרטוני הדרכה וכתבות, טרנדים והשראות וכל זה בצורה


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד