חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ג'פניקה משיקה תת רשת למשלוחים ושירות עצמי

ג'פניקה. צילום: גליה אבירם
ג'פניקה. צילום: גליה אבירם

ג'פניקה משיקה את - JAPANIKA QUICK  תת רשת חדשה בהשקעה של 2 מליון שקלים. מענה לביקוש באזורי חלוקה שכיום הרשת לא מגיעהץ הרשת החדשה ,שנולדה מרוח התקופה ומותאמת  לעידן הקורונה מושתת על  מודל של סניפי קונספט במרכזים  מסחריים במיקומי פריים בשטח של 100 מ"ר המכילים עד 50 מקומות ישיבה בהם גם אזורי ישיבה חיצוניים שתוכננו בהתאם לתקנות התו הסגול. זאת במטרה להגביר את הנגישות והקרבה הגיאוגרפית ליותר ויותר לקוחות שכיום הרשת לא מגיעה .


סניפי JAPANIKA QUICK יעבדו במתכונת שירות עצמי עם עמדות הזמנה דיגיטליות ידידותיות ללא המתנה לצד שירות take away (איסוף עצמי) ומשלוחים.

הסניף הראשון ייפתח בגן שמואל במהלך נובמבר ועד סוף שנת 2021 צפויים להפתח כ-8 סניפים נוספים ברחבי הארץ.

 

ברק אברמוב, בעלים רשת ג'פניקה: " משבר הקורונה שינה את כללי המשחק בענף המסעדנות שספג מהלומה קשה. כל מה שהכרנו עד היום השתנה לחלוטין ואנחנו צריכים להתאים את עצמנו למציאות הקיימת. השקעה בפתיחת מסעדות בסדר גודל של 400-500 מ״ר נעה סביב 5 מיליון ש״ח , הוצאה כלכלית שבימים אלה הופכת לפחות רלוונטית בשל החשש להתקהלות  במקומות סגורים. נוכח המציאות, שנראית רחוקה מלהשתנות, אנו מזהים את הצורך להרחיב את שירות המשלוחים וה-TA למיקומים ולקוחות שעד היום לא נכללו באזורי החלוקה ולפתוח את סניפי "Japanika Quick"  שיאפשרו לנו להגיע לקהלים נוספים. רשת ג'פניקה ידועה בהיותה רשת המוכרת במחירים הוגנים ושווים לכל כיס, בתקופה של חוסר וודאות כלכלית, לא רק בענף המסעדות אלא גם בקרב הלקוחות שלנו, אנחנו מבינים את הצורך לאפשר להזמין משלוחי מזון במחירים שלא יכבידו כלכלית ולהתרחב ככל הניתן כדי לתת מענה לכלל לקוחותינו ברחבי הארץ. הסניפים יפתחו במיקומי פריים ברחבי הארץ שיאפשרו לנו להרחיב את אזורי המשלוחים שלנו ואנו מאמינים כי על ידי התייעלות נכונה נוכל להתאים עצמנו לרוח התקופה המורכבת והמאתגרת הזאת"

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד