חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פרמייר מתרחבת לתחום האיפור המקצועי

צילום:  ביג מרכזי קניות (הגדל)

Premier By Dead Sea Premier נכנסת לקטגוריית האיפור ומשיקה את מותג האיפור המקצועי CENTER STAGE שיכלול 11-קטגוריות איפור לצד מוצרים משלימים לניקוי וטיפוח עור הפנים. המותג מושק בישראל בהיקף השקעה כולל של 5 מיליון ₪ ונמכר באתר האונליין של פרמייר ים המלח ובהמשך גם בחנויות הרשת הפזורות ברחבי הארץ.

 

המוצרים פותחו בישראל במעבדות פרמייר ים המלח בישראל, במשך כ 8 שנים עבדו על פיתוח המוצרים כשכל מה שהנחה את החברה הוא ליצור מוצרי איפור שיתנו מענה אנטי אייג'ינג תוך שימוש בניסיון החברה של עשרות שנים בתחום הרכיבים הפעילים בקוסמטיקה. Premier By Dead Sea Premier נכנסת לקטגוריית האיפור ומשיקה את מותג האיפור המקצועי CENTER STAGE שיכלול 11-קטגוריות איפור לצד מוצרים משלימים לניקוי וטיפוח עור הפנים.

 

המותג מושק בישראל בהיקף השקעה כולל של 5 מיליון ₪ ונמכר באתר האונליין של פרמייר ים המלח ובהמשך גם בחנויות הרשת הפזורות ברחבי הארץ.

 

המוצרים פותחו בישראל במעבדות פרמייר ים המלח בישראל, במשך כ 8 שנים עבדו על פיתוח המוצרים כשכל מה שהנחה את החברה הוא ליצור מוצרי איפור שיתנו מענה אנטי אייג'ינג תוך שימוש בניסיון החברה של עשרות שנים בתחום הרכיבים הפעילים בקוסמטיקה.

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד