חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ישראכרט משיקה אפליקציה לתשלומים בתחבורה הציבורית

ישראכרט משיקה אפליקציה  לתשלומים בתחבורה הציבורית (הגדל)

ישראכרט הודיעה היום על השקת האפליקציה שתפעל החל מה 15 לדצמבר, ותאפשר לראשונה תשלום על נסיעות תחבורה ציבורית, תוך ניצול מקסימלי של מירב ההנחות המגיעות לכל לקוח. בניגוד לכרטיס הרב קו הוותיק, אותו יש להטעין מראש בכסף, באפליקציית ANYWAY התשלום מתבצע בסוף החודש, על פי הנסיעות שביצענו בפועל. תיקוף נסיעה יתבצע על ידי QR קוד המופיע באוטובוס.


ילדים ובני נוער יוכלו גם הם להתקין את האפליקציה ולהגדיר פרופיל "נוער עד גיל 18" בצירוף מסמכים מתאימים, והחיוב עבורם יתבצע באמצעות כרטיס אשראי של אחד ההורים.


בנוסף, תאפשר האפליקציה צפייה בהיסטוריית הנסיעות והחיובים, וכן קבלת חשבונית חודשית עבור כל הנסיעות שבוצעו. האפליקציה פתוחה עבור לקוחות כל כרטיסי האשראי.

אפליקציית ANYWAY היא נדבך נוסף בעולם התשלומים הדיגיטלי והמתקדם של ישראכרט. כיום מציעה ישראכרט ללקוחותיה שירותי תשלום מתקדמים באמצעות הסמארטפון, ללא מגע, תחת שירות ANYPAY. ישראכרט ממשיכה לשלב טכנולוגיות מתקדמות, כחלק מאסטרטגיה להוביל את המהפכה הדיגיטלית בעולמות הפיננסים.


ד"ר רון וקסלר מנכ"ל קבוצת ישראכרט: "ישראכרט מובילה שלב נוסף במהפכת התשלומים הדיגיטלית. בחודשים האחרונים אפשרנו לראשונה תשלומים ללא מגע בנייד ע"י השקת ANYPAY, וכעת אנחנו נכנסים גם לשיטת תשלום מתקדמת בתחבורה הציבורית. אנו ממשיכים לחדש ולהציע לכלל הלקוחות פתרונות תשלום דיגיטליים, נוחים ומתקדמים – בלי להתפשר על אבטחת מידע ושמירה על פרטיות".


"אפליקציית ANYWAY משנה לחלוטין את חווית הנסיעה בתחבורה הציבורית. אם פעם היינו צריכים לדאוג שיש לנו אמצעי תשלום טעון מראש, עכשיו הנסיעה הופכת לספונטנית, והחיוב עליה יורד בסוף החודש עם כל שאר הקניות שלנו. בנוסף, אין שום צורך לדאוג לגבי הנחות או לגבי בחירת הכרטיס ה"נכון" שכן האפליקציה תדע לנתב אותנו להנחה המרבית והמתאימה ביותר עבורנו. זה פשוט, קל, נוח ומהיר".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד