חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

"אחוה" מוזילה מחירים: הנחות בשיעור של 10% על מגוון מוצרי החברה

צילום: יעל האן (הגדל)

על רקע התאוששות המשק משנת הקורונה והעלייה במחירי הגלם, הודיעו מספר יצרניות כי מיד לאחר יום העצמאות יעלו את מחירי מוצרי המזון שלהם. נשיא התאחדות התעשיינים, ד"ר רון תומר, הסביר כי ישנה התאוששות כלכלית מואצת שמלווה בחבילות תמריצים ממשלתיות, ריביות נמוכות שעוזרות להצטייד בחומרי גלם וצפי לשיפור כלכלי, ולכן אנו רואים עלייה במחירי הסחורות. לדבריו, גם מחירי ההובלה הימית שילשו את עצמם ברבעון האחרון של 2020 והדבר ישפיע על מחירי מוצרים מקומיים ומיובאים יחד.


חברת "אחוה", יצרנית הטחינה, חלוה ומוצרי מאפה, החליטה לפעול בניגוד לגל ההתייקרויות הצפוי והיא מודיעה היום, כי היא מוזילה את מגוון מוצרי המאפה מתוצרתה בשיעור של כ-10%. בין המוצרים המוזלים, עוגיות מיני מרוקאיות באריזת 500 גרם, עוגיות כתר ריבה, דקליות ב - 3 טעמים, עוגיות שוקולד צ'יפס, גרנולה ועוגיות כתר ריבה ללא תוספת סוכר באריזות 400 גרם, יימכרו במחיר ממוצע לצרכן של 7-9 ₪ בלבד.


לדברי יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק והמכירות של "אחוה", "בימים בהם המשק מתחיל להתאושש ולצאת ממשבר הקורונה, המטרה שלנו היא להקל על הוצאות המזון של הצרכן ולהנגיש את המוצרים במחיר מוזל. התחלנו בהורדות מחיר משמעותיות כבר במהלך הסגר השלישי במטרה להיטיב עם הצרכן ולסייע בהתמודדות עם יוקר המחייה".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד