חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הולמס פלייס רכשה את פעילות מועדון JOY במתחם שרונים בהוד השרון

צילום: הומלס פלייס (הגדל)
צילום: הומלס פלייס

לאחר קבלת אישור הממונה על התחרות קבוצת הולמס פלייס רכשה את פעילות מועדון JOY במתחם שרונים בהוד השרון תמורת 12 מיליון ₪ ותצרף אותו לקטגוריית מועדוני הפרימיום שלה. במסגרת הסכם הרכישה נקבע כי התמורה שהולמס פלייס תשלם תהא בסך של לא יותר מ-12 מיליון ש"ח שהתשלום עבורם יתפרס על פני תקופה של עד עשר שנים. להערכת החברה ועל פי תוכניותיה העסקיות, המועדון צפוי להגיע ליעד הכנסות של כ-12-14 מיליון ₪ וליעד EBITDA של כ- 2-4 מיליוני ₪ (בנטרול השפעת תקן (IFRS16, החל מהשנה הראשונה להפעלתו.

 

במסגרת ההסכם, הולמס פלייס תשכור את שטח המועדון מחצי חינם לתקופה של 10 שנים עם אופציה ל-5 שנים נוספות. המועדון החדש של הולמס פלייס בהוד השרון יצטרף ל-10 מועדוני הפרימיום הקיימים של קבוצת הולמס פלייס ברחבי הארץ.

 

המועדון בהוד השרון, המועדון ה-55 במספר של קבוצת הולמס פלייס, משתרע על שטח של כ-3,800 מ"ר וכולל חדר כושר גדול ומאובזר, בריכה חצי אולימפית, סאונות יבשה ורטובה, חדרי חוגים וסטודיו, מתחם ספינינג, חנות ספורט ועוד.

 

קרן שתוי, מנכ"לית קבוצת הולמס פלייס: "אני נרגשת להכריז על רכישת מועדון ג'וי בהוד השרון והפיכתו למועדון הולמס פלייס פרימיום הוד השרון, מועדון הפרימיום ה-11 של הקבוצה. הרכישה של המועדון בהוד השרון הינה חלק מאסטרטגיית ההתרחבות והצמיחה של הולמס פלייס והיא תאפשר לנו להציע לתושבי הוד השרון והסביבה מועדון כושר איכותי ויוקרתי עם חוויה מושלמת של אימון ובריאות."

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד