חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סקר היקף מכירות: חברת Anker זכתה בתואר "מותג הטעינה מס' 1 בעולם"

סקר היקף מכירות: חברת Anker זכתה בתואר "מותג הטעינה מס' 1 בעולם" (הגדל)

חברת Anker Innovations, מובילה עולמית בפיתוח טכנולוגיות טעינה ומכשירים חכמים המשמשים לצרכי בידור, טיולים ומוצרים לבית החכם, קיבלה את התואר "מותג הטענה מספר 1 בעולם" בכל הנוגע לייצור ושיווק של ציוד הטענה למכשירים סלולריים וזאת על סמך בדיקות קמעונאיות ונתוני מכירות לשנת 2020. החל משנת 2020, Anker הרחיבה את היצע הדגמים והמוצרים שלה בתחום הטעינה, עם מוצרים התומכים ב-MagSafe, מטענים אלחוטיים בתקנים מהירים, מטעני קיר ורכב חדשניים, סוללות ניידות וכבלים מסוגים שונים.

על פי נתוני החברה, במהלך שנת 2020, Anker מכרה למעלה מ-54 מיליון מוצרים ב-146 מדינות ובכך, השיגה את מטרתה – להפוך למותג מספר 1 בעולם בכל הקשור לציוד טעינה למכשירים סלולריים. אבן דרך זו הושגה על פי המדדים של חברת Euromonitor International Co., Ltd במחקר שנערך בחודש נובמבר 2021 ובו נבדקו נתוני המכירות בשנת 2020. המותגים שנמדדו במחקר הוגדרו כמותגי הטענה למכשירים סלולריים, רק במידה ושוק אביזרי הטעינה לסלולרי היווה למעלה מ-75% מהמכירות הקמעונאיות שלהם.

סאם בודור, מנהל פעילות Anker ישראל, טורקיה ומרכז אסיה, אמר כי "חברת Anker התחילה את דרכה לפני כעשור, עת סיפקה סוללות חלופיות למחשבים ניידים באתר המכירות Amazon.com. בשנת 2013 הציגה לראשונה את תקן ה- PowerIQהמהיר וכיום, ניתן למצוא אותו בכל התקני ומוצרי החברה – ממטעני קיר, דרך מטעני רכב וסוללות ניידות. אנחנו שמחים על השגת המטרה הכבירה הזו, על אף אתגרים משמעותיים בשרשרת הייצור והאספקה שהתרחשו בשנת 2020 לאור מגפת הקורונה. נמשיך לפתח ולייצר פיתוחים טכנולוגיים חדשניים ומתקדמים בשנים הקרובות, בדיוק כפי שעשינו במשך עשר השנים הראשונות מאז הקמת החברה". 


בתמונה: סאם בודור, מנהל פעילות אנקר ישראל, טורקיה ומרכז אסיה. צילום - יח"צ

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד