חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קניון הדר בירושלים מתרחב : פותח קומת מסחר חדשה

צילום: עוזי פורת (הגדל)
צילום: עוזי פורת

קניון הדר ירושלים, פותח השבוע קומת מסחר חדשה  (מינוס 2)  המשתרעת על שטח של 4,000 מ"ר עם 11 חנויות המתווספות ל 120 חנויות הקיימות.

קניון הדר השקיע כ 25 מיליון ₪ בהקמת הקומה החדשה,  במסגרת זו יפתחו השבוע לקהל הרחב  שלושה סניפי דגל חדשים של מותגים מובילים: חנות של המותג הבינלאומי אדידס, סניף של מותג הצעצועים  הפיראט האדום  וחנות אופיטקה של רשת זום אופטיק. סה"כ ההשקעה בפתיחת שלושת החנויות החדשות נאמדת בלמעלה מ 3  מיליון ₪.


סניף הפיראט האדום יפתח על שטח של  600 מ"ר, בהשקעה הנאמדת על כ 1 מליון ₪ ונפתח בקומת המסחר  החדשה של הקניון ( מינוס 2). החנות מציעה מגוון רחב צעצועים ומשחקים לילדים ולכל המשפחה, תוך חוויה קניה צבעונית למבוגרים וילדים.

סניף דגל של אדידס יפתח על שטח של 1200  מ"ר הממוקם גם הוא בקומת המסחר  החדשה של הקניון (מינוס 2) ויפתח בהשקעה של למעלה מ  1.5 מיליון ₪ . הסניף החדש  כולל מחלקות מתמחות של  ביגוד והנעלה לגברים, נשים וילדים.  

כמו כן תיפתח חנות  אופטיקה זום אופטיק  על שטח של 130  מ"ר, תיפתח בקומה החדשה בהשקעה של חצי מליון ₪.  החנות מציעה מגוון משקפי שמש וראייה לגברים, נשים וילדים עם עיצובים חדשניים ומותגים בינלאומיים, 

הפקת רישיונות נהיגה, משיט ורישיונות בינלאומיים , מטעם משרד התחבורה – אגף הרישוי.

 

לירון אלקיים מנכ"לית קניון הדר ירושלים מסרה: "ההחלטה לפתוח קומת מסחר נוספת  התקבלה לאחר שאנו כבר שנים בתפוסה מלאה בקניון ואנו בטוחים שההקומה החדשה תשרת טוב יותר את תושבי ירושלים והסביבה עם מגוון מותגים בינלאומים ומקומיים חדשים".  לדבריה: לקומה זו יתווספו בקרוב עוד מותגים מובילים  מובילים, שהמטרה הסופית  ליצור תמהיל  המעניק חוויה לכל המשפחה הכולל קולינרייה, תרבות, בילוי וקניות".   

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד