חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שופרסל רוכשת את רשת הסטוק 'דן דיל'

צילום: חן גלילי (הגדל)
צילום: חן גלילי

קבוצת שופרסל הודיעה היום (יום ג') כי חתמה על הסכם לרכישת קבוצת 'דן דיל', המפעילה עשרה סניפי סטוק בישראל ואתר אונליין למכירה של מוצרי  Non-food בישראל וכן את פעילותה של "דן אס" שהינה חברת הייבוא הסיטונאית של הקבוצה. הקבוצה מעסיקה כ-260 עובדים בסניפים ובמרכז הלוגיסטי ומוכרת מוצרי יצירה ואמנות, כלי כתיבה, צעצועים, כלי מטבח ועיצוב הבית, מוצרי ניקיון ופארם, טקסטיל, מוצרי ספורט ועוד. התמורה במועד ההשלמה תעמוד על כ- 109 מיליון ש"ח ובתום שנת 2026 תיקבע תמורה נוספת תלוית ביצועים ואשר תיגזר ממכפיל על ה- EBIDTA של הקבוצה והתאמות נוספות.


קבוצת דן-דיל, שבבעלות האחים ממשפחת אסטרוג, נוסדה על ידי אבי המשפחה והאחים בשנת 1994 ועוסקת בתחום חנויות הסטוק באמצעות הפעלת עשרה סניפים בישראל (בשטח של כ- -9,000 מ"ר ברוטו ומרכז לוגיסטי בשטח של כ- 8,000 מ"ר), וכן, באמצעות דן-אס, בפעילות סיטונאית ובכלל זאת בפיתוח וייבוא של מוצרי דיסקאונט בתחום מוצרי לא מזון וכן בהפעלת אתר אונליין למכירה של מוצרים בשוק הסטוק בישראל. ארבעת המייסדים של הקבוצה ימשיכו בתפקידיהם הניהוליים בקבוצה.


מקבוצת שופרסל נמסר: "רכישת פעילות 'דן דיל' מהווה צעד חשוב נוסף ביישום האסטרטגיה של שופרסל להרחיב את פעילותה בתחומים שאינם בענף המזון. אנו פועלים כל העת לבחינת שיתופי פעולה ומנועי צמיחה חדשים, תוך חיזוק פעילות הליבה של הקבוצה ושיפור הצעת הערך ללקוחותינו".


את שופרסל ייצגו בעסקה עוה"ד דורון סגל ונמרוד ברש ממשרד גולדפרב-זליגמן ושות' ופירמת רו"ח EY. את דן דיל ייצגו עוה"ד שאול חיון ודבי ברנסון ממשרד מיתר, וכן רוסאריו קפיטל ששימשה כיועצים פיננסים.

ההסכם כפוף לאישורים שונים ובכלל זה לאישור הממונה על התחרות.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד