חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בעקבות "הכשרת האינטרנט למגזר החרדי": צפי לגל רכישות מחשבים במגזר

מאיר גל מנכ"ל משרד הפרסום החרדי "גל אורן" מציין שבעקבות הכרזת "הכשרת האינטרנט למגזר החרדי" הצפי שכל שוק המחשבים והתקשורת במגזר החרדי יתפוס תאוצה כלכלית, כאשר ההערכות הן שבמחצית הראשונה של 2008 יתבצע גל רכישות של למעלה מ-20,000 מחשבים חדשים לבתי אב במגזר החרדי בהיקף כולל של כ-50 מליון ₪, כאשר כיום רק בכ-60% מתוך 120,000 בתי אב במגזר החרדי יש מחשבים בבית והתחזית שעד סוף שנת 2008 יהיו בכ-75% מבתי האב במגזר החרדי מחשבים.

 

מאיר גל מציין שעפ"י הדיווחים מהמגזר החרדי 0% (אף לא מחשב אחד) מבתי האב במגזר מחוברים לאינטרנט, כאשר בפועל ההערכות הן שלמרות ההכרזה החד משמעית שהאינטרנט לא קיים במגזר החרדי, בכ-12% מבתי האב יש חיבור כלשהו לאתרי אינטרנט.

 

עם הכשרת אתרי אינטרנט למגזר החרדי צפוי מהפך שלם בתחום התקשורת במגזר. כיום כל תקשורת הטלפונים במגזר מתבצעת באמצעות חברת "בזק" וכניסת חברות האינטרנט למגזר תאפשר התחברות במערך תקשורת הטלפונים גם באמצעות חברות הכבלים והאינטרנט.

מר גל מעריך שהצפי שהמהפך הנ"ל יביא להגדלת מחזור הפעילות של ענף התקשורת, הטלפונים, המחשוב והאינטרנט במגזר החרדי פי 300% יותר מאשר עד כה וזה יהיה המהפך הגדול ביותר שבוצע בענף התקשורת במגזר.

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד