חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ברמי-אלון-כץ: חברת ייעוץ פוליטי חדשה תלווה מועמדים לבחירות של הרשויות המוניציפאליות

בימים אלה החלה פעילותה של חברת ייעוץ פוליטי חדשה הקוראת לשם: ברמי – אלון – כץ. החברה הוקמה לטובת ייעוץ וליווי מועמדים לבחירות של הרשויות המוניציפאליות ובכלל.

 

זו פעם ראשונה שמועמדים יקבלו במסגרת חברת הייעוץ סל שירותים מושלם אשר כולל את כול שלבי ליווי המועמד לבחירות לרשויות המוניציפאליות - החל מהתכנון והגיבוש האסטרטגי פוליטי, דרך הליווי  התקשורתי, דרך הבנייה וניהול הקמפיין הפרסומי ויחסי הציבור וכלה לביצוע הפעילות החשובה של  יום הבחירות.

 

בראש החברה עומדים אריק ברמי, יוסי אלון ואיציק כץ.

 

אריק ברמי, מנכ"ל הליכוד בעבר, שצבר ניסיון רב בניהול קמפיינים ומסעות בחירות. "לתלכיד הנוכחי עשרות שנות ניסיון, קשרים ענפים במערכת הפוליטית והחשוב מכול יכולת להביא תוצאות במעשים. אנו מתכוונים לקבל מספר מוגבל של מועמדים כלקוחות הפעילות, ולהוביל אותם עד הכיסא המיועד".

 

לברמי התמחות מיוחדת בלוגיסטיקה , תפעול וניהול יום הבחירות , יכולת איתור וזיהוי מצביעים והבאתם לקלפי. החל משלבי ההיערכות הראשוניים של המועמדים ועד לארגון .               

 

יוסי אלון , בעל של משרד יחסי הציבור Evergreen PR  , העוסק בליווי ובניית אסטרטגיה תקשורתית ומיתוג פוליטי, "כיום שם המשחק הינו סל מוצרים מושלם, התלכדנו למסגרת מושלמת המסוגלת לתת את כל השירותים הדרושים למועמדים רציניים, מקצוענות זה שם המשחק ואנו מביאים אמירה זאת לידי ביצוע. נפעל רק עם מועמדים אשר נאמין ביכולותיהם ובכישוריהם".

 

אלון בעל ניסיון והיכרות עם הצרכים המיוחדים של מתמודדים בבחירות ברמות שונות. לאלון, שליווה בעבר ובהווה עשרות מועמדים לתפקידים שונים, היכרות עמוקה עם צרכי המדיה, העורכים והכתבים שלה. אלון משמש כיום כיועץ התקשורתי של יושב ראש מרכז הליכוד ח"כ משה כחלון

 

איציק כץ, מבעלי משרד הפרסום כץ – קפלן צבר 20 שנות ניסיון בתחום הפרסום, ניהול קמפיינים, ייעוץ ותכנון , אסטרטגיה , טיפול במדיה ובהפקות. "ניסיונם הרב של מנהלי הפעילות הוא הסוד המקצועי, הכרת הכלים המקצועיים הדרושים, הפעלתם באיכות גבוהה, צמצום עלויות למטרות נקודה, כל אלו חשובים כיום ומסייעים לתוצאות".

 

לכץ ניסיון רב במערכות בחירות, כולל ליווי מועמדים לראשות עיריות שונות .

 

החברה מנהלת בימים אלו דיונים עם מספר מועמדים מובילים המייצגים מפלגות גדולות וקטנות.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד