חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

גיתם פורטר נובלי קיבלה פרס עבור דגל האורות של עמותת עלם בתחרות הבינלאומית של האיגוד הבינלאומי ליח"צ

עשרים וחמישה מסעי יחסי ציבור מ- 11 מדינות שונות זכו בפרסי הזהב העולמיים (GWA) של האיגוד הבינלאומי ליחסי ציבור (IPRA). משרד יחסי הציבור גיתם פורטר נובלי מישראל זכה בפרס בינלאומי מיוחד ליצירתיות, עבור פרויקט דגל האורות של עמותת עלם. הזוכים האחרים בתחרות היו מאוסטרליה, גרמניה, יפן, הולנד, פקיסטן, פולין, רוסיה, דרום אפריקה, תורכיה, בריטניה וארה"ב.

 

רשימת הזוכים משקפת את הגיוון הרב של פעילויות יחסי ציבור ואת הכשרון העצום בתעשיית יחסי הציבור העולמית. המיקוד של מסעי יחסי הציבור כלל השקת שטר מטבע חדש בדרום אפריקה, לחימה בחילופים לא חוקיים של קבצי מוזיקה באינטרנט, ההתאוששות של חברת תעופה אחרי משבר ה- 11 בספטמבר 2001, וקמפיין להעלאת מודעות לסרטן שד בפקיסטן.

 

משרד יחסי הציבור וובר שנדוויק צועד בראש רשימות הזוכים בין הסוכנויות הבינלאומיות, עם פרסים בשש קטגוריות.

 

חבר השופטים הבינלאומי של התחרות, שכלל 44 אנשי מקצוע בכירים מ- 26 מדינות, ביניהם יורם א. שמיר מישראל, השלים את הערכת 239 העבודות שהוגש לתחרות במפגש שהתקיים ב- 25 ביוני באיסטנבול. הקריטריונים ששימשו את השופטים כללו את המיומנות והאיכות של כל עבודה שהוגשה במונחי מחקר, תכנון, ביצוע והערכה, בהירות המסרים, יצירתיות ואתיקה, כמו גם תנאים מקומיים בארץ המקור של העבודה.

 

העבודות הזוכות עסקו בנושאי סביבה, חברה ורווחה ובריאות איתן מתמודדות ארצות רבות. הן כללו תוכניות בנושא דמנטיה (תשישות נפש), דיכוי צעירים, זיהום הים הצפוני והצורך לטפל בפסולת טכנולוגית.

 

יו"ר חבר השופטים, שיילה או'סליבאן מאוסטרליה אמרה: "תוכניות אלה סיפקו פעילויות תקשורת מוצלחות עבור המצבים המקומיים איתן התמודדו. שאר העולם יכול ללמוד וליהנות ממסעי יחסי ציבור אלה שזכו בפרסים".

 

בכל שנה בוחר חבר השופטים באחד מהזוכים בפרסי הקטגוריות כזוכה הכללי של השנה. פרס המצוינות הגדול יוכרז ויוענק בערב גאלה מיוחד של ה- GWA שיתקיים בלונדון ב- 3 בנובמבר.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד