חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ענף הבנייה מחזק תדמית עם תחרות אוסקר

החלה תחרות האוסקר הדו שנתית של התאחדות הקבלנים בשת"פ עם בנק מזרחי טפחות. לתחרות נגשו למעלה מ- 30 חברות בנייה מהגדולות במשק.

 

במסגרת התחרות הנערכת זו הפעם השלישית , מוענקים פרסי  מצוינות בבנייה לפרויקטים נבחרים בתחומי מגורים, תשתיות ומבנים ציבוריים במספר קטגוריות.

 

לתחרות נגשו למעלה מ- 30 חברות בנייה מהגדולות במשק, בניהן: דניה סיבוס, סולל בונה, אלמוג כ.ד.א.י, צמח המרמן, שיכון ובינוי , אשר גרין מבנים וגינדי השקעות. ובימים אלו החלו סיורי חבר השופטים בפרויקטים שהציגו מועמדותם לפרויקט על מנת לבחון מקרוב את כל הקריטריונים שנקבעו מראש. הפרויקט שיקבל את מירב הנקודות יזכה בפרס המצוינות בבנייה.

 

טקס הענקת הפרסים החגיגי יערך בחודש ינואר 2012 ואילו הוזמנו נשיא המדינה, ראש הממשלה , שר השיכון ובכירי הענף, בחירת הפרויקטים המצוינים  תבוצע על ידי שופטים, ובפעם הראשונה מאז הושקה התחרות, תשולב בשיקולי הבחירה גם   חוות הדעת של הציבור הרחב באמצעות פרויקט אינטרנטי שיציג את הפרויקטים המועמדים לפרס באתר האינטרנט החדש של טפחות נדל"ן בכתובת www.tefahot-nadlan.co.il.ובאתר האינטרנט של התאחדות הקבלנים.

 

רוני בריק, סגן נשיא התאחדות הקבלנים ויו"ר חבר השופטים ציין כי מטרת התחרות היא לעודד מצוינות בבנייה ולעודד את החברות הקבלנים בישראל לבנייה איכותית , יצירתית ופורצת דרך.   מר משה פלדמר  מנהל שיווק קמעונאי בבנק מזרחי טפחות אומר כי כמי שמוביל את תחום המשכנתאות בישראל, מזרחי-טפחות רואה חשיבות מרובה בפעילות זו וזה אך טבעי כי טפחות כמומחים ומובילים בתחום המשכנתאות יתנו חסותם למהלך זה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד