חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

משרד יחסי ציבור חדש

ציבלין תקשורת צעירים" מקבוצת "אדלר חומסקי"  ויוספה לבריק בלזר, אשת יחסי ציבור ודוברת וותיקה, מקימים משרד חדש ומשותף, שיתמחה במתן שירותי יחסי ציבור, ייעוץ תקשורתי ודוברות למגוון רחב של לקוחות גדולים ובינוניים. המשרד החדש, שייקרא "יוספה דוברות ויחסי ציבור", חרת על דגלו טיפול יצירתי ואישי של בעלי המשרד בכל לקוח, והקפדה על גיוס לקוחות מעולמות תוכן שונים תוך יצירת סינרגיות עסקיות ותקשורתיות.

למשרד החדש הצטרפו רשת מרפאות האסתטיקה והפלסטיקה פרופורציה, רשת הגלידריות האיטלקית אלדו, לשכת יועצי המס של ישראל המייצגת עסקים קטנים ובינוניים, הכיתה האולימפית של הועד האולימפי, תערוכת המיניאטורות מיני ארט אילת, תערוכת הצעצועים טוי פקטורי שתיפתח בקרוב במוזיאון יפו לעתיקות, ירחון הצעירות החדש "לייק" וירחון הקומיקס החדש "זבנגל'ה" לילדים.

אורן ציבלין: "הקמת המשרד החדש היא שלב נוסף בבניית 'שירות 360 מעלות' של ציבלין. יוספה היא אשת יחסי ציבור יוצאת דופן ומבריקה, שבשילוב עם היצירתיות שלנו – אנו מאמינים שנפתחת ללקוח דלת חדשה, לסיירת מובחרת של יחסי ציבור."

יוספה לבריק בלזר: "אנו מתמחים בעבודת דוברות ויחסי ציבור ללקוחות מתחומים מגוונים, מלייף סטייל ועד כספים. במציאות בה התקשורת משתנה בכל רגע, יש חשיבות מכרעת להיכרות רב מערכתית עם אנשיה, כדי לספק ללקוחות מענה אסטרטגי וכיסוי תקשורתי מקיף ושלם. ציבלין מתמחים בפיצוח יצירתי של עולמות, והחיבור בינינו פותח ללקוחותינו אפשרויות בלתי מוגבלות של שיתופי פעולה עסקיים ותקשורתיים יצירתיים במיוחד".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד