חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ארד תקשורת תטפל בתקציב יחסי הציבור של חברת Care שירותי רפואה

חברת CARE שירותי רפואה בע"מ, מפעילת רשת המרפאות להסרת משקפיים בלייזר ולטיפולים אסתטיים של המותג CARE LASER, חברה שעד עתה לא נעזרה במשרד יחסי ציבור שכרה את שרותיו של ארד תקשורת לייצגה. החברה החליטה להרחיב מאמציה  להעמקת חשיפתה התקשורתית לנוכח תוכנית להתרחבות בשנת 2014, הצטיידותה בטכנולוגיות מתקדמות וחדישות  וחשיפת שירותים נוספים.

 

חברת Care שירותי רפואה בע"מ, מיתגה לאחרונה את כל שירותיה הפרטיים תחת המותג Care Laser  שמתקשר בתודעה הצרכנית עם שרותי הלייזר של החברה. Care Laser הינה רשת מרפאות להסרת משקפיים בלייזר וטיפולים אסתטיים. לרשת  11 סניפים בפריסה ארצית בבאר שבע, אשדוד, ראשון, חולון, תל אביב, מודיעין, ירושלים, רעננה, נתניה, חיפה והקריות.  פעילות הרשת מחולקת לשתי חטיבות עיקריות: VISION   - טיפולי לייזר מתקדמים לתיקון ראיה והסרת משקפיים, וחטיבת אסתטיקה המציעה בעיקר טיפולי הסרת שיער במכשירי לייזר (ולייזר בלבד), וגם מגוון הזרקות לקמטים - טיפולים שנעשו פופולאריים לאחרונה.

 

לדברי גור מינצר, מנכ"ל החברה: "השתדלנו עד היום שמעשינו ולקוחותינו ידברו בזכותינו, אנו מבינים את חשיבות התקשורת והיותה כלי מרכזי להשגת מטרותינו, וכדי להנגיש עצמנו לתקשורת -  בחרנו במשרדו של אייל ארד וצוותו הוא משרד יחסי ציבור אמין, מקצועי וסולידי  המתאים לאופיה והתנהלותה של חברתנו".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד