חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

במקום הראשון בחודש ינואר במספר הכותרות בעיתונות היומית: בנק דיסקונט

חברת "יפעת מחקרי מדיה מתקדמים" מציגה את הדרוג החודשי שעוקב אחר אזכור החברות במשק בכותרות העיתונות היומית. הדרוג כולל ניתוח הופעות החברות המסחריות בכותרות וכותרות המשנה של העיתונות היומית (ידיעות אחרונות, מעריב, הארץ,גלובס, יתד נאמן, המודיע והצופה) לחודש ינואר. הדרוג אינו כולל גופי שידור וחברות ממשלתיות.

 

בראש טבלת החברות המוזכרות בכותרות ניצב בנק דיסקונט במקום הראשון, המוביל את הטבלה עם אזכורים ב- 238 כותרות וכותרות משנה. הבנק אוזכר בכותרות בעיקר בשל העברת השליטה הצפויה בו ומינויו של רו"ח שלמה זוהר ליו"ר הבנק, ביצועיה הטובים של קופת הגמל תמר, העמדת מימון למנהרות הכרמל ועוד.

 

נתי יעקובי מנכ"ל יפעת מחקרי מדיה מתקדמים: "בעיתונות היומית הדתית מובילה בכותרות רכבת ישראל בשל האזכורים בנוגע להכנת תוואי למסילה שתגיע עד לקריית שמונה, גידול במספר הנוסעים ברכבת בשנת 2005 ועוד". 

 

במקום השני, הצמוד, בהפרש של כותרת אחת ממוקם בנק הפועלים עם אזכורים בכ- 237 כותרות וכותרות משנה. במקום השלישי בטבלת הכותרות בהפרש ניכר בכמות האזכורים, ממוקמת החודש טבע עם 143 כותרות וכותרות משנה.

 

נתי יעקובי, מנכ"ל יפעת מחקרי מדיה מתקדמים: "קבוצת דלק מתמקמת במקום הרביעי החודש בכותרות עם תמהיל הכותרות החיובי ביותר(73%). הקבוצה מוזכרת בהקשר לחוזה חדש שחתמה עם מפעלי נייר חדרה בהיקף של - 420 מליון ש"ח, כל מכונית רביעית שנמכרת היא מבית דלק מוטורס, UBS רוכשת מניות דלק בכ- 40 מיליון דולר ועוד".

 

יעקובי מוסיף כי גוגל מתמקמת במקום השישי החודש עם אזכור בכ-121 כותרות. גוגל עושה כותרות בעיקר סביב עלייה במחיר היעד של המניות שלה, כוונתה להשיק מרכז פיתוח בישראל, כוונתה להשיק מחשב אישי זול על בסיס לינוקס ועוד.

 

סלטי שמיר סוגרת השבוע את טבלת 10 המובילות בכותרות עם תמהיל הכותרות השלילי ביותר בשל התמוטטות החברה.

 

החברה המובילה בתחום הסיקור "מבצעים" בכותרות היא דיינרס ואילו החברה המובילה בתחום הסיקור "פעילות למען הקהילה" היא מפעל הפיס המעניקה מלגות לחיילים וליוצרים מהמגזר הדתי.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד