חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת מחסני השוק מאריכה את החסות הראשית להפועל באר שבע בעונה הקרובה

הנהלת הרשת, מבקשת להמשיך ולהשקיע בספורט המקומי כבאר שבעים גאים ולתמוך במועדון ובשחקניה
במסגרת ההסכם לוגו הרשת יתנוסס על גבי התלבושת החדשה. בנוסף, מחסני השוק תהיה אחראית על הזנתם של חברי הקבוצה, באמצעות קטגוריית האוכל הביתי המוכן שלה-"המטבח של ג'ולי"

צילום: מועדון הקבוצה (הגדל)
צילום: מועדון הקבוצה

 רשת מחסני השוק, בבעלות משפחות נעמן וכהן, הודיעה על הארכת הסכם החסות הראשית לקבוצת הכדורגל הפועל "מחסני השוק" באר-שבע, לעונה הקרובה- 2021-2022. זו העונה השנייה שהרשת תהיה נותנת החסות הראשית למועדון הפועל באר-שבע. הנהלת הרשת, מבקשת להמשיך להשקיע בספורט המקומי כבאר שבעים גאים ולתמוך במועדון ובשחקניה.


במסגרת ההסכם שנחתם, לוגו הרשת יתנוסס על גבי המדים הרשמיים החדשים של הקבוצה. במשחקים אשר יערכו בשבת לא יופיע שם הרשת על מדי הקבוצה ולא יכרזו בכרוז את שם נותנת החסות. בנוסף, מחסני השוק תהיה אחראית על הזנתם של שחקני הקבוצה בליווי תזונאית המועדון, באמצעות קטגוריית האוכל הביתי המוכן שלה- "המטבח של ג'ולי".


רשת מחסני השוק, בבעלותן של משפחות נעמן וכהן, החלה את דרכה עם הסניף הראשון בבאר-שבע וצמחה להיות אחת מהרשתות המובילות והאיתנות בענף הקמעונאות, עם פריסה של 62 סניפים ברחבי הארץ.


מהנהלת רשת מחסני השוק נמסר "כחלק מפעילותנו לקהילה, חשוב לנו לעודד ערכים של עשייה וחתירה למצוינות בענף הספורט. בחרנו גם העונה להמשיך בנאמנותנו למועדון ולעמוד מאחורי העיר ותושביה, על אף התקופה המאתגרת בשנת הקורונה, בה משחקי הקבוצה התקיימו ללא קהל וללא האצטדיון הביתי. החלטנו לשים את הבאר-שבעיות שלנו במרכז הבמה כשהמוטו המוביל הוא באר שבעים בוחרים באר-שבעי, כחלק מגאוות יחידה. אנו מברכים את אלונה ברקת,  על חזרתה לקבוצה ובטוחים כי בשיתוף פעולה מלא וסינרגטי בין הצדדים, צפויה לנו עונה מעניינת ופורה במיוחד".


נשיאת הפועל "מחסני השוק" באר שבע, אלונה ברקת: "אנו שמחים להמשיך עונה נוספת יחד עם נותנת החסות הראשית שליוותה אותנו בעונה החולפת. משפחות נעמן וכהן חולקת עם המועדון ערכים משותפים של עבודה קשה, צניעות, מסירות וכמובן גאווה באר שבעית. אני מודה להם על התמיכה והמשך שיתוף הפעולה בדרך בה אנו מאמינים ומאחלת לכולנו עונה מוצלחת ומרגשת".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד