חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שיתוף פעולה בין לינור אברג'יל לבננה מוליד קולקציה חדשה

לינור אברג'יל. צילום: שי פרנקו
לינור אברג'יל. צילום: שי פרנקו

שיתוף הפעולה החדש של המותג BANANA יחד עם לינור אברג'יל נולד מתוך הבנה שהקולקציה משותפת מביאה איתה פתרונות יום יומיים לנשים השומרות על מראה מוקפד ויחד עם זאת אופנתי. הקולקציה נותנת מענה רחב לנשים הבוחרות במראה צנוע, שלא מוותרות להישאר מעודכנות בטרנדים האופנתיים.


הפריטים בקולקציה שואבים השראה מעיצובים הבולטים בעולם והם מונגשים בגרסה מוקפדת ושיקית המתאימה לקהל בישראל. הבדים שנבחרו לקולקציה הם מבדי ג'ינס ועד בדי כותנה רכים ונעימים המתאימים לעונה בצבעי ורוד, ירוק, לבן ושמלות בעלות פרינטים של משבצות, פרינטים מנומרים והדפסים פרחוניים קיציים.


מותג האופנה  BANANA הוקם על ידי המעצבת הירושלמית ציפי רוקצוויל. ציפי פתחה את חנות הבוטיק הראשונה שלה עוד בנעוריה, ומאז המותג שלה פורש את כנפיו ברחבי הארץ ומעבר לים. המותג מקפיד על פיתוח פריטים בקו אחיד, מקורי ומינימליסטי. הדגמים של  BANANAנתפרים ברמה גבוהה ובעלי סטנדרט של קוד לבוש שמור ואיכותי. כמיס עולם לינור אברג’יל מביאה בשורה יחד עם המותג, שצניעות אופנתית יכולה להצליח לגרום לכל אישה להרגיש טרנדית בכל בגד.

לדברי לינור אברג'יל: "אני נרגשת לשתף פעולה עם ציפי והמותג BANANA, בקולקציה שמחוללת מהפכה בעולם האופנה הצנוע. עיצבנו את הקולקציה מתוך מחשבה שאופנה עדכנית לא מתנגשת עם אופנה צנועה, ומתוך השאיפה שהלקוחות שלנו ירגישו נוח בפריטים אופנתיים. יצרנו פריטים קלאסיים בסטנדרטים גבוהים של קוד לבוש שמור ומעודכן.

לגברי המעצבת ציפי קורצוויל הבעלים ומעצבת המותג: "אני מברכת על שיתוף הפעולה עם לינור אברג’יל מיס עולם, אישה יפה ועוצמתית שמתלבשת צנוע ועדיין שומרת על סטייל צנוע ושיקי. הדבר המייחד את שיתוף את שיתוף הפעולה זו הגאווה של רשת בננה ושל לינור באופנה צנועה. החיבור עם לינור הוא בשורה והביא איתו קולקציית יום יומית נוחה ואיכותית

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד