חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הפרסומאי גיל סמסונוב יעביר סדנא בנושא דוברות ישראלית לתושבי הצפון שנמלטו מהקטיושות

היום, יום ג', בשעה 17:00 תתקיים סדנת "דוברי ישראל" במלון שרתון מוריה  בת"א בהשתתפות תושבים מהצפון, שנמלטו מאימת הקטיושות והטילים ושוהים במרכז הארץ.

 

הפרסומאי גיל סמסונוב, שמרכז את הסדנא בהתנדבות מטעם איגוד הפרסום הישראלי, רתם לשם ארגון וביצוע הסדנא בהתנדבות את התאחדות המלונות בישראל, מסביר כי "למדינה חסר בימים אלה דוברים אותנטיים שיציגו את הסבל של האוכלוסייה בצד הישראלי.

 

לצה"ל יש דוברת, אבל למאות אלפי המשפחות שחייהן נהרסו, שהן חיות במתח, בחרדה, בחוסר נוחות ושנאלצו לעזוב את ביתן ולהימלט מאימת הטילים והקטיושות – אין דוברים מקצועיים.

 

התוצאה היא שבעולם הרחב נראה כאילו רק האוכלוסייה האזרחית בלבנון סובלת, בעוד שסבלה של האוכלוסייה הישראלית כמעט ואינו בא לידי ביטוי בתקשורת הבינלאומית".

 

מטרתה של הסדנא היא לתרגל הופעה מוצלחת והעברת מסרים נכונה של הסבל היומיומי. הסדנא תכלול צילומים בעזרת טלוויזיה במעגל סגור של הישראלים מהצפון – מקרית שמונה, ממטולה, מראש פינה, מצפת, מדובב, ממעלה יוסף, מחיפה ומשאר האזורים שנפגעו בשבועות האחרונים.

 

אלי גונן, נשיא התאחדות המלונות בישראל גייס את המלונות  לשם אירוח הסדנאות בהתנדבות.  יאיר גלר, יו"ר איגוד הפרסום הישראלי גייס את מרצי ביה"ס למקצועות הפרסום "הבצפר"  לשם ההדרכה בסדנאות.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד