חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דרוג המרואיינים של יפעת לחודש ינואר - לאור ההתנתקות ובצל הקאסמים

חברת יפעת מחקרי מדיה מתקדמים מקבוצת "יפעת", העוסקת בניתוח תדמית תקשורתית של גופים ואישים, מציגה את דרוג המרואיינים של יפעת לחודש ינואר 2005 בתקשורת האלקטרונית. האישים המופיעים בדרוג אינם שרים או חברי כנסת.

 

מני אברהמי, משנה למנכ"ל יפעת,: "ניתן לראות כי מבין 15 המדורגים ראשונים 4 הם נציגי יש"ע אשר מתבטאים כנגד תכנית ההתנתקות ויחד הם צברו 59 השמעות. כאשר ההנהגה הפלסטינית נמצאת עם מספר השמעות זהה (סה"כ 59 השמעות). לראשונה נכנס הנגיד החדש, סטלי פישר, לדרוג המרואיינים עם 11 השמעות והוא ממוקם במקום העשירי בטבלה".

 

במקום הראשון בדרוג המרואיינים לחודש ינואר נימצא אבו מאזן עם 37 השמעות את מירב השמעותיו קיבל אבו מאזן בטלוויזיה: 11 השמעות בערוץ הראשון ובערוץ 10, ו – 10 השמעות בערוץ 2 . ברדיו אבו מאזן זכה לחשיפה קטנה: 5 השמעות בקול ישראל ו – 0 השמעות בגל"צ. אבו מאזן הושמע בנושאים הקשורים בפעילות הרשות הפלשתינאית ויחסיה עם ישראל על רקע בחירותו לתפקיד יו"ר הרשות, (יש להדגיש כי הבדיקה היא לפני ועידת שארם), וקריאתו להפסקת אש עם ישראל.

 

במקום השני נמצא ראש עיריית שדרות מר אלי מויאל עם 34 השמעות. מויאל הושמע 21 פעמים בטלוויזיה מתוכם 7 בערוץ השני, 5 בערוץ עשר ו – 9 בערוץ הראשון. ברדיו הוא הוזכר   12 פעמים: 6 השמעות בקול ישראל ובגל"צ. מויאל הושמע על רקע ירי הקאסמים על שדרות, יום האבל שהוכרז בעיר, ישיבת הממשלה בשדרות וצעדת התושבים לעבר בית חאנון.

 

במקום השלישי בדרוג המרואיינים של יפעת נמצא הנשיא משה קצב עם 27 השמעות.

מתוכן  17 בטלוויזיה: 3 השמעות בערוץ השני, 4 השמעות בערוץ עשר ו – 10 השמעות בערוץ הראשון. ברדיו הנשיא הושמע 9 פעמים, מתוכם 8 בקול ישראל והשמעה בודדת בגלי צה"ל. הנשיא קצב הושמע במגוון רחב של נושאים כגון: ביקורו בפולין, ירי הקאסמים, פגישתו עם נציגי יש"ע, תוכנית ההינתקות מעוד.

 

 את המקום השלישי חולק עם הנשיא, ראש מועצה מקומית בנימין, פנחס ולרשטיין. ולרשטיין הושמע 14 פעמים בטלוויזיה מתוכם 3 בערוץ השני, 7 השמעות בערוץ עשר ו 4 השמעות בערוץ הראשון. ברדיו הוא הושמע 13 פעמים מתוכם 4 בגל"צ ו – 9 בקול ישראל. ולרשטיין הושמע על רקע המאבק בתוכנית ההינתקות והפגנת אנשי יש"ע בקריית הממשלה וכדומה.

 

במקום הרביעי נמצא עו"ד אביגדור פלדמן, עם 19 השמעות. פלדמן הופיע 13 פעמים בטלוויזיה  ו 6 השמעות ברדיו. בטלוויזיה הוא הופיע 5 פעמים בערוץ עשר ו – 8 פעמים בערוץ הראשון. ברדיו השמעותיו מתחלקות שווה בשווה בין בגל"צ וקול ישראל. עו"ד פלדמן הושמע על רקע משפטה של טלי פחימה, זיכוייה של יאסרה כברי באי מניעת פיגוע ועסקת הטיעון של אנשי התנועה האסלאמית.

 

חברת "יפעת מחקרי מדיה מתקדמים" מקבוצת "יפעת" מתמחה בניתוחי תוכן כמותיים ואיכותיים ומבצעת מחקרים על תדמית תקשורתית של גופים ואישים ממגוון תחומים. 

 

37

אבו מאזן

34

אלי מויאל

27

פנחס ולרשטיין

27

משה קצב

19

אביגדור פלדמן

17

בנצי ליברמן

16

משה בוגי יעלון

12

רונית תירוש

12

סופיאן אבו זיידה

11

סטנלי פישר

10

סעיב עריקאת

9

אילן פרנקו

8

עוזי דיין

8

משה פייגלין

8

דניאלה וייס

7

אורי אריאל

7

עמי איילון

7

הרב ישראל לאו

7

יחיאל לקט

7

אמילי עמורוסי

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד