חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הסטארט-אפ הישראלי, TipRanks, זוכה זה בפעם השנייה בכנס Finovate

הסטארט-אפ הישראלי, TipRanks, זוכה זה בפעם השנייה בכנס Finovate הנערך בניו יורק בפרס “Best of Show”. פאנל השופטים של הכנס מורכב כולו ממעל 1,500 מנהלים בכירים של עולם הפיננסים, בנקים, קרנות הון סיכון ויזמי פינטק ((Fintech - Financial Technology שהשתתפו בכנס.

TipRanks, אשר הוקמה בתל אביב ע"י שני מייסדים ישראלים, הינה החברה הראשונה מסוגה שפועלת כתוסף לדפדפן שסורקת, מנתחת ומדרגת את המלצות ההשקעה אשר מתפרסמות ברשת האינטרנט. הטכנולוגיה של TipRanks מספקת למשקיעים הפרטיים שקיפות מלאה לגבי מידת המהימנות, אחוזי הדיוק ומעקב אחר היסטוריית ההמלצות של אנליסטים.

המשתמשים יכולים להנות מגישה מלאה לסיבות שהביאו להמלצה באמצאות לינק ישיר לכתבה אשר נותחה על ידי המערכת. כמו כן, יכולים המשתמשים לעיין בכל היסטוריית ההמלצות הקודמות של האנאליסט ולצפות בהמלצות של אנליסטים מדוייקים יותר, על מנת לקבל החלטה מושכלת יותר.השירות החינמי של TipRanks המבוסס על טכנולוגיית ה'ענן', מציע יכולת מדידה חדשנית ושקיפות מלאה של עולם ההמלצות בתחום הפיננסי.

בכנס - Finovate Fall 2013, גלעד גת, מייסד-שותף והמנהל הטכנולגי של החברה הכריז על השקת שירות חדש: מסד הנתונים API (DataBase API). שירות המאפשר ללקוחות צד-שלישי לייעל לטובתם את כמות המידע העצומה שנסקרת ומעובדת על ידי האלגוריתמים של TipRanks. השירות מאפשר לאתרים פיננסיים ואתרי כלכלה להטמיע בקלות ווידג'טים שונים של TipRanks כגון:עדכוני 'זמן-אמת' של כל ההמלצות החדשות על מניות שמתפרסמות ברשת בנוסף למדדים של מידת הדיוק של ההמלצה וקונצנזוס משוקלל של כמות המלצות האנאליסטים יחד עם מידת הדיוק והדירוג שלהם.

"זה כבוד גדול עבורינו להשתתף ולזכות פעמיים ברצף בתואר ‘Best of Show’ של Finovate אשר בו משתתפים מובילי העולם הפיננסי. מאוד מחשמם את הלב לראות את העבודה הקשה שנעשית ב-TipRanks  מוצגת על במה בסדר גודל עולמי. " אמר גלעד גת.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד