חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קניון יקנעם יקיים משחק בצרכנות למשפחות

קניון G-6 יקנעם ,עיריית יקנעם ומרכז הצעירים בעיר משיקים את "שבוע הצרכנות" – פסטיבל של צרכנות נבונה לקהל הרחב בחינם, החל מהיום ויסתיים ביום חמישי הקרוב ה-10 לאוקטובר. הפעילות בשיתוף  עם המועצה לצרכנות , הרשות לפיתוח הגליל והמשרד לפיתוח הנגב והגליל.


שבוע הצרכנות יכלול מגוון רחב של פעילויות לקהל הרחב למשפחות ולילדים בקניון וברחבי העיר . לראשונה בישראל יתקיים בקניון G-6 יקנעם "המירוץ לקניון" משחק ייחודי שפותח על ידי המועצה לצרכנות ומתבסס על משימות צרכניות המיועדות לכל המשפחה.


"המרוץ לקניון", שייערך ביום ה' ה-10/10/13 בשעה 17:00, הינו תחרות אקטיבית בה ישתתפו עשרות משפחות אשר יוזנקו למרוץ המורכב משמונה משימות בקניון במסגרתן תעבורנה משימות אטרקטיביות ומגוונות והכל בלחץ של זמן. חמש המשפחות הראשונות שיספיקו לעבור בהצלחה את כל המשימות מהר ככל הניתן, יעברו לשלב הגמר שהוא משימת סיום ובסופה שלוש המשפחות הזוכות יקבלו פרסים יקרי ערך. 


במסגרת "שבוע הצרכנות", תוצע לילדים הצגה "בריו למה ודוקי הדרקון יוצאים למסע קניות נבון" – מופע בידור בנושא צרכנות, המלמד את הילדים, דרך שירים, משחקים וריקודים, איך לחסוך ולקנות נכון. ההצגה תתקיים ביום ד' ה-9/10/13 בשעה: 17:30.

במהלך כל "שבוע הצרכנות" יוצבו בקניון G-6 יקנעם עמדות הסברה של "המועצה לצרכנות" עם נציגים שיעניקו טיפים להתנהלות צרכנית נבונה, איך לחסוך כסף ועוד.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד