חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שירותי במה רוכשת את חברת א.א.

חברת שירותי במה ותפאורה בבעלותם של ג'וליה מזרחי וגדעון רוקח, אשר נרכשה מהליך פירוק לפני כ 3 שנים, עברה הליך הבראה יסודי, על ידי אבי קמינסקי ושות'. במסגרת הליך זה רכשה החברה את פעילותה של חברת א.א. תבנית תצוגה, במטרה ליצור מגוון רחב של פעילות ומתן שירותים משלימים על ידי שתי החברות.


שרותי במה ותפאורה היא החברה המובילה בארץ בייצור תכנון, ביצוע והקמה של אירועים, תערוכות, במות, עמדות מכירה, קד"מ ותפאורות, בארץ ובחו"ל, ובעלת מוניטין של 36 שנה.  לפני מספר שבועות נבחרה החברה להקים את אולפן החדשות של ערוץ 10 בירושלים. כמו כן, הקימה החברה את האולפן השקוף של ערוץ 24, את אולפן חדשות הספורט, ואת ה- Beauty City של סופר פארם אשר נערך מידי שנה בגני התערוכה, מסטר שף, אולמות אירועים, אקס פקטור וכיוב'.


כמו כן החברה לקחה חלק משמעותי בתהליך תכנון ייצור והתקנה של משרדי גוגל ישראל וקבלה מהם ספק מצטיין על עבודה זו.


א.א. תבנית תצוגה הינה חברת ייצור וביצוע דינאמית אשר מתמחה בהקמת פרויקטים מיוחדים תלת מימדים, בשילוב חומרים שונים, טכנולוגיה מתקדמת ומכניקה. החברה מאפשרת תכנון וביצוע של כל שלבי העשייה, החל משלב הרעיון ועד הצבת המוצר באתר. בין הפרוייקטים המובילים של החברה: מוזיאון המדעטק בחיפה, העדלאידע השנתית בחולון, מלון הילטון באילת, מתחם שרונה.


משירותי במה ותפאורה נמסר כי "מדובר ברכישה שמטרתה הרחבת הפעילות ומגוון השירותים של חברת שירותי במה פלוס. החברה הינה מובילה בתחום ההפקות, העיצוב והאירועים, וכזאת, היא חייבת להבטיח שסל השירותים ללקוח יתעדכן כל הזמן, ויציג חדשנות ומקצועיות".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד