חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

FanZone השלימה סיבוב גיוס של 5 מיליון דולר

הסטארט אפ הישראלי FanZone, המציע פלטפורמה ייחודית וחדשנית לארועי ספורט ומוזיקה, הודיע היום (12.7) על סיום סבב גיוס (Round A) בהיקף של 5 מיליון דולר. גיוס זה מגיע בסך הכל שנה לאחר הסבב ההתחלתי. עם הקמתה ב 2014, גייסה החברה סיבוב התחלתי (Seed) של כ 1.2 מיליון דולר ממשקיעים פרטיים ומהמדען הראשי וחממת דה טיים, וכל זאת במקביל להשתתפותה במאיץ הסטרטאפים של מייקרוסופט, "Microsoft Ventures". בסה"כ גייסה FanZone תוך שנה מהיווסדה 6.2 מיליון דולר. את סבב הגיוס הנוכחי הובילה קרן ההון Olive Tree Ventures יחד עם משקיעים מהסיבוב הראשון ביניהם רון צוקרמן ואמיר גל אור.

בתחילת פעילותה הציעה החברה בעיקר פתרונות תחבורה סביב ארועי ספורט, תוך כדי שיתוף פעולה עם מועדונים, התאחדויות, גופי תחבורה כגון רכבת ישראל, חברות אוטובסים ומוניות, רשויות מקומיות ואף שת"פ עם משטרת ישראל לניהול ובקרת ההגעה לארועים. במקביל להעשרת הפתרונות והשרותים לארועי ספורט מעבר לתחבורה, השיקה החברה לפני מספר חודשים את FanZone Events, אשר מטרתה לייצר לכל ארוע מוזיקה, פלטפורמה ייחודית וייעודית, הכוללת שרותים לקהל המגיע לארוע ופתרונות לוגיסטיים ומסחריים למארגן הארוע.

מרגע השקתה בחודש שעבר הייתהFanZone Events  פעילה בכל ארועי המוזיקה הגדולים שהתקיימו בארץ, תוך חבירה פורמלית למפיקי הארועים במטרה להפוך את הפלטפורמה לאפליקציית המופע. בין המופעים בהם שימשה האפליקציה את חברת ההפקה ואת באי המופע ניתן למנות את רובי וויליאמס, בקסטריט בויז, וואן ריפבליק וארט גרפונקל, כאשר עוד מספר רב של הופעות גדולות עתידות להערך בתקופה הקרובה בשיתוף האפליקציה.

"שוק הארועים ההמוניים - בספורט, במוזיקה ובכלל - הנו עצום ומגוון, וכולל בתוכו צרכים רבים הן של הקהל המגיע והן של מארגני הארוע", אמר היום אורי שילה, מנכ"ל ומייסד "החזון שלנו הוא לייצר פלטפורמה הכוללת מגוון רחב של שרותים ופתרונות סביב הארוע, אשר יאפשרו את הוזלת העלות הכוללת, הגעה נוחה ומהירה, והפיכת כל חוויית ההגעה לאירוע למהנה וכיפית בדומה לחוויית הארוע עצמו."

"החברה נמצאת כעת בתנופה משמעותית ובפתח מספר רב של שיתופי פעולה משמעותיים באירופה, ואנו שמחים להרחיב את הפעילות בעזרתו של אלכס הורן, שמגיע אלינו לאחר קדנציה מוצלחת כמנכ"ל התאחדות האנגלית. הגיוס הנוכחי יאפשר לנו לפתח את התשתיות בשווקים בהם אנו מתמקדים ולגדול בהמשך לשווקים נוספים", הוסיף שילה.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד