חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חסות בהיקף 2.5 מיליון של כיף לפסטיבל הצבע בנחל חדרה

חסות בהיקף 2.5 מיליון של כיף  לפסטיבל הצבע בנחל חדרה

מותג הטיפוח "כיף" ישקיע כ - 2,500,000 ₪ בחסות ראשית לפסטיבל הצבע הגדול בעולם Life In Color, אשר יתקיים ב- 27 באוגוסט בפארק נחל חדרה.

 

יניב דוקר, מנהל מותג "כיף":  "בהמשך לשפה החדשה של המותג כיף, המתבססת על אחד הלהיטים הגדולים של השנים האחרונות בתחום המוסיקה האלקטרונית repeat  כיף eat sleep , כיף גאה להיות נותנת החסות הראשית לפסטיבל  LIFE IN COLOR המשלב באופן ייחודי ביותר בין חוויית המוסיקה האלקטרונית עם dj's מובילים בעולם בשילוב תותחי צבע אדירים המעניקים חוויה ייחודית שטרם נראתה כמותה בישראל".
 
בפסטיבל יתארחו די ג'י מובילים מהעולם: Nicky Romero   Borgore  DVBBS. לאורך שעות הפסטיבל נורים מתוך תותחי צבע מיוחדים מטחי צבע מדהימים אל הקהל אשר מעצימים את החוויה לגבהים שטרם הכרתם. פסטיבל Life In Color, או בשמו המקוצר LIC, החל את דרכו במיאמי בשנת 2006 ומתקיים זו השנה התשיעית. Life In Color נוסד על ידי ארבעה סטודנטים בפלורידה שבילו במסיבה באחד מבתי האחווה של אוניברסיטת מיאמי וראו את הסטודנטים והסטודנטיות מגיעים עם חולצות לבנות ומשליכים צבעים אחד על השני במהלך המסיבה. שם , במסיבה בבית האחווה נולד הרעיון לייסד ליין של מסיבות צבע מטורפות שמשלבות לצד מוסיקה מצוינת פעילות אינטראקטיבית  - הפעלת קהל ועוד.

 קבוצת SFX, אשר תפיק את האירוע, מכריזה עם האירוע על כניסה לשוק הישראלי.  יצוין כי זו הפעם הראשונה בה קבוצת מותגי-על בינלאומית בסדר גודל שכזה מביעה אמון בשוק המופעים בישראל. הפסטיבל הראשון שמגיע לישראל ושיערך בהפקת זאן מוסיקה מקבוצת זאפה יהיה  "Life In Color " – פסטיבל הצבע הגדול בעולם שיתקיים בפארק נחל חדרה ב- 27 באוגוסט 2015 .

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד