חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מתכונת חדשה לפסטיבל אוטופיה

בספטמבר הקרוב, יתקיימו מגוון אירועים בנושאי מדע, דמיון ועתיד שיכללו מפגשים, שיחות, הרצאות ומופעים העוסקים באמצעות מדע בדיוני בסוגיות של חברה וטכנולוגיה, מדע ואתיקה, ובהסתכלות אל המחר. האירועים יתקיימו בשורת מוקדים מרכזיים ברחבי תל אביב, תוך שהם משתלבים בחגיגת הטכנולוגיה והתרבות הדיגיטלית של שבוע החדשנות של תל-אביב.

 

אורי אביב, מנהל פסטיבל אוטופיה – "'מה היה קורה אם?' זו אחת השאלות החשובות ביותר שאדם יכול לשאול. הנאיביות שלה מסתירה חתרנות נפלאה. היא מאפשרת חידושים מדעיים וטכנולוגיים, אמנות חדשנית וחברה חדשה, אבל החשוב מכל היא החירות העומדת בבסיסה – השאלה הזו מסמלת את האפשרות לאפשרויות, את החופש לדמיין. החופש הזה מביא לנו שירים וטלסקופים, ועם אלה טסים לירח ולכוכבים ובונים ערים ומדינות. אין עדות טובה לכך מהעיר תל-אביב, ולכן אנחנו שמחים לחגוג בה ואיתה מדע בדיוני!"

 

האירועים בניהול וארגון עמותת אוטופיה. הפופ-אפ מתקיים תחת אירועי פסטיבל החדשנות של תל-אביב. הפעילויות בתמיכת מכון גתה, קהילת ROI, מפעל הפיס ואגף קשתו"ם במשרד החוץ ובסיוע סטודיו פליפ, גלאי תקשורת, סרטי יונייטד קינג, רשת בתי הקולנוע לב וסרטי Epic, ומופעלות ע"י צוות מתנדבים נרחב הנרתם בכדי לקיים את אוטופיה מדי שנה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד