חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דומינו'ס תחל לחלק כפתורים להזמנה מהירה

אחרי שחוללה מהפכה בשוק המזון המהיר ושינתה הרגלי צריכה ארוכי שנים עם הסטת הלקוחות מהזמנת פיצה בטלפון להזמנה ב- E-commerce. אחרי שהשיקה את אפליקציית המובייל הראשונה בישראל בשוק המזון המהיר והפכה את ההזמנה לאישית מאי פעם מציעה דומינו'ס פיצה את החדשנות הבאה בשוק הזמנות הפיצה: הקץ לבזבוז הזמן והאנרגיות המיותרות. תכירו את כפתור ה- DOMINO'S Button – לחיצה אחת על כפתור המגנט שעל המקרר והפיצה אצלך בדלת. דומינו'ס פיצה תחל בחלוקת הכפתורים במהלך חודש ינואר, כשבשלב הראשון הטכנולוגיה תוצע למספר מוגבל של נסיינים מבין אלה שישאירו פרטים באתר החברה. 

 

הכפתור הייחודי יגיע לבית הלקוח עם שליח בתוך קופסא המעוצבת כמגש פיצה זעיר. בהטענה הראשונית מזינים את פרטי ההזמנה, השולח ופרטי התשלום. הכפתור/גאדג'ט עובד בסינכרון מלא עם יישום ה-ONE CLICK PIZZA, כך שלחיצה על הכפתור הפיזי תסנכרן מול האפליקציה ותשלח בשניות בודדות את ההזמנה הקבועה/שכיחה שלו עם כל הפרטים הנדרשים לסניף הקרוב לביתו. כדי לסיים את ההזמנה (לשלוח אותה לסניף להכנה) ולמנוע טעויות יקבל כל לקוח הודעת סמס לסלולרי האישי שלו ורק לאחר אישורה תצא ההזמנה לדרך.

הגיעו חברים שאוהבים טעמים אחרים, או התחרטתם ושניתם את הפיצה האהובה עליכם ? אין בעיה, כפתור ה- ONE CLICK PIZZA מציע גם אפשרויות שינוי בחירה מהירות באמצעות סליידר הבוחר בין האופציות השכיחות ביותר בשדות השונים, כך בשניה ניתן לבחור בין שתי כתובות מגורים, או כמובן בין שתי פיצות מועדפות. 

 

עידו פרידמן, סמנכ"ל השיווק בדומינו'ס פיצה: "כמובילים בשוק המזון המהיר, חדשנות היא דבר מתבקש מבחינתנו. כשרוב הענף משיק עדיין אפליקציות הזמנה, אנו גאים להציע ללקוחות שלנו פיצה בלחיצת כפתור אחת. לא צריך לפתוח את המקרר בשביל לאכול, לחיצה על כפתור המגנט שעל המקרר והפיצה כבר בדרך. אנו מאמינים שפשטות ההזמנה תוביל לשינוי נוסף באופן הצריכה של לקוחותינו בעתיד. אנו קוראים ללקוחותינו ה- PIONEERS הראשונים להירשם באתר לקבל את חווית הזמנת הפיצה המהירה והקלה ביותר בעולם".

 

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד