חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קסטרו משיקה חולצה למצעד הגאווה

קסטרו משיקה חולצה למצעד הגאווה

לרגל מצעד הגאווה 2016 אשר יערך ביום שישי, קסטרו חברה לאגודת הלהט"ב, ומשיקה את חולצת הטי הרשמית של מצעד הגאווה, שעוצבה במיוחד עם  הסלוגן המרכזי של אירועי הגאווה WOMEN FOR A CHANGE.

 

חולצת מצעד הגאווה הרשמית בעיצובה של קסטרו, תימכר בחנות "קסטרו תל-אביב" (דיזנגוף סנטר פינת קינג ג'ורג'), ובאתר האינטרנט של החברה וכן בנקודות המכירה של אגודת הלהט"ב באירועי הגאווה השונים.

 

ההכנסות ממכירת החולצות יוקדשו להקמת "קרן נשים לשם שינוי"- קרן מלגות אקטיביזם נשי גאה שמטרתה לעודד ולקדם פעילות נשים גאות בפריפריה, לספק תמיכה וליווי לנשים הפועלות ולהוות קרש קפיצה משמעותי לאקטיביזם נשים בקהילה הגאה.  

נשים בקהילת הלהט"ב סובלות מהעדר הכרה ותגמול על פעילותן, מה שגורם להפחתה משמעותית בייצוג נשי בעמדות מפתח קהילתיות והעדר יוזמות נשים שמצליחות לקרום עור וגידים ולצאת לפועל.  

 

קרן המלגות תעניק חמש מלגות פעילות בכל שנה, ותעניק ליווי לכל אחת מהנשים הנבחרות על מנת לתת להן כלים ובסיס איתן לקדם ניראות נשים וייצוג נשי הולם במקום מגוריהן.   ועדת המלגות של הקרן תורכב מראשות ארגוני הקהילה בצרוף נשות מפתח, שידונו אחת לשנה בהגשות ויבחרו את חמשת המלגות לשנת הגאווה.

 

הועדה תזמן את הנשים שנבחרו לעדכון חצי שנתי ויום עיון בו יצרו מעגלי תמיכה וידע, מאגר מידע לאקטיביזם נשי ושרטוט אתגרים משותפים לנשים גאות בחתך ארצי. דגש מיוחד יושם על עידוד אקטיבזם נשי בפריפריה החברתית והגאוגרפית.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד