חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תערוכת התכשיטים המקצועית הבינלאומית JOVELLA תתקיים בפעם ה-13

תערוכת התכשיטים המקצועית הבינלאומית JOVELLA יוצאת לדרך זאת השנה ה-13 ברציפות. במסגרת התערוכה יוצגו תכשיטים של החברה היוקרתית MI MONEDA על לקוחותיה נמנות הכוכבות ריהאנה והאלי ברי, קולקציה מיוחדת של תכשיטים לילדים של Jennifer love וכן ליין מיוחד של תכשיטים מפיצי בושם אשר יוצע למכירה לבאי התערוכה. חברת "סיסטמטיקס" תשיק ה בתערוכה מדפסת תלת מימד שולחנית לשימוש אישי של כל מעצב.

 

בנוסף, ייערך לראשונה כנס לעיצוב תכשיטים ביוזמת המחלקה לעיצוב תכשיטים בשנקר אשר יוקדש לעיצוב  במציאות משתנה

התערוכה תיערך בין ה 4-5 ביולי במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל-אביב

 

גיל שטיר, מנכ"ל קבוצת שטיר: "אנו גאים לארגן זו השנה ה 13 את תערוכת התכשיטים הבינלאומית היחידה בישראל ולהציג בפני מעצבים, קניינים ומשווקים את התעשייה המקומית הפורחת לצד חידושים מהעולם. תעשיית התכשיטים עוברת שינויים רבים בשנים האחרונות במסגרתם נוצרו סגנונות רבים ומגוונים המתאימים לקהלים שונים וברמות מחיר שונות. גם תחום העיצוב השתנה וכיום ניתן לייצר באמצעים טכנולוגיים – מדפסות תלת מימד וכדומה -  דגמים ייחודיים שבעבר נעשו אך ורק לפי הזמנה מיוחדת. אנו גאים לארח השנה את הכנס הראשון לעיצוב תכשיטים של שנקר. מדובר מבחינתנו בשיתוף פעולה טבעי עם מחלקת עיצוב התכשיטים של בית הספר שיאפשר לבאי התערוכה להתרשם גם מהתכנים האקדמיים הקיימים בתחום."

 

בתערוכה צפויים להשתתף יצרני ויבואנים של תכשיטים, יהלומנים, מעצבים, משווקי תכשיטים ואבני חן ונותני שירותים לתעשיית התכשיטים מישראל ומהעולם, אשר יציגו אלפי תכשיטים.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד