חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

נביא הריטייל דאגלאס סטפנס יתארח בועידת הקניונים 2016

דאגלאס סטפנס, ירצה בוועידת הקניונים על התמורות שעתידות לשנות את עולם הריטייל לנצח. סטפנס הוא מחבר הספר "The Retail Revival" ויועץ הבית של ארגוני ענק כגון וולמארט, קניוני ווסטפילד, ג'ונסון אנד ג'ונסון, הום דיפו, BMW , Subway, גוגל, eBay ועוד מאות גופים וחברות הנעזרים במחקריו להבין כיצד שינויי ענק (mega trends) משנים לעד את היחסים שבין המותג לצרכן ואילו שינויים עליהם לאמץ, כדי להתמודד איתם בהצלחה.

דיויד הנרי ירצה על עתיד הקניונים וכיצד ניתן להתמודד בהצלחה עם אתגרי התקופה. הנרי כיהן כיו"ר ICSC- ועידת הקניונים הבינלאומית המתקיימת מידי שנה בלאס וגאס וכמנכ"ל  וסגן יו"ר של ענקית מרכזי המסחר האמריקאית, Kimco Realty Corporation, המחזיקה ב- 840 מרכזים מסחריים החולשים על כ-13 מיליון מ"ר של שטחים מסחריים פעילים ב-40 מדינות. שותף מייסד של חברת ההשקעות Peaceable Street Capital.

סקוט וולסטיין ירצה בוועידה על המסעדות ומתחמי הבידור כמנוף הצמיחה של קניוני העתיד. וולסטיין מכהן כמנכ"ל החברות Starwood Retail Partners ו- Starwood Retail Properties ויו"ר מייסד של חב' DDR- Developers Diversified Realty Corporation תחת ניהולו הישיר עשרות קניונים מובילים בשווי כולל של כ-10 מיליארד דולר. הוא זכה 4 פעמים בתואר המנכ"ל הטוב ביותר של חברות הנדל"ן הציבוריות בארה"ב, משמש כדירקטור בחברות עסקיות ובגופים ציבוריים רבים לרבות במועצת המנהלים של ICSC- ועידת הקניונים הבינלאומית.

השנה גם חל שינוי מהותי בניהול המקצועי של תוכן הועידה. הוועידה תכלול 30 הרצאות שונות, מרביתן קצרות וממוקדות בסגנון "TED". כל ההרצאות, הפאנלים והמושבים יעסקו באופן ישיר בעתיד הקניונים והריטייל. משתתפי הועידה יחשפו למגוון נושאים וסוגיות עכשוויות העומדות לפתחם של כל מנהלת ומנהל בענף תוך העשרת הידע האישי המקצועי והניהולי שלהם.

ועוד חידוש- השנה תתקיים לראשונה במהלך הועידה תחרות "הריטייל סטארטאפ המבטיח" לשנת 2016, במסגרתה יתחרו מגוון חברות הזנק שפיתחו אפליקציות ומוצרי עזר לענף הריטייל והקניונים.

השנה גם תתקיים לראשונה תצוגת "חנות העתיד- טכנולוגיות עתידניות במרחב הקמעונאי"

במסגרתה יחשפו טכנולוגיות חדשניות ודיגיטליות לניהול מערכי המכירה ,להעצמת חווית הלקוח ולהכפלת המכירות.


בוועידה צפויים לקחת חלק כ-800 בכירי הענף ובהם בעלים ומנכ"לים של מאות קניונים ורשתות מסחר מובילות בישראל. מעבר לתכנים המקצועיים והמרתקים ניתן השנה דגש מיוחד על המפגש העסקי/חברתי בין בכירי הקניונים מחד ובכירי רשתות המסחר מאידך והכל במטרה למקסם, להעצים ולהעמיק את הקשרים האישיים, העסקיים והחברתיים בין משתתפי הועידה.


דדי ריזל, יו"ר הועידה ומייסדה מסר: "בישראל למעלה מ-300 קניונים ומרכזי מסחר פעילים המאגדים בתוכם מאות רשתות מסחר קמעונאיות. מדובר באחד הענפים המרכזיים אשר מניעים את כלכלת ישראל. אחוז ניכר מהצריכה הפרטית בישראל מתבצע בו ומועסקים בו כ-200,000 איש. כמו כל ענף כלכלי משמעותי במדינה, גם לענף הקניונים ורשתות המסחר יש ועידה שנתית אחת, מרכזית וגדולה. אני קורא לכל בכירי הענף לנצל את הפלטפורמה העסקית והמקצועית של הועידה ולקחת בה חלק" .

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד