חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פסטירשת: מופע עלילתי חדש ירכז את כוכבי הרשת

פסטירשת: מופע עלילתי חדש ירכז את כוכבי הרשת

כוכבי הרשת הגדולים והחזקים ביותר בישראל, השווים למעלה מ700,000 עוקבים יחדיו, מתאחדים יחד על במה אחת: מעיין רובין ("נועה פילטר", זוכת "כוכבת הרשת של 2016" בפרסי ערוץ הילדים), שגיא "ביטבוקס"ברייטנר (דוגמן שחקן ואשית יוטיוב), אשלי בקשי וקסמן(כוהנת ה"ביוטי", זוכת "כוכבת הרשת של 2015" בפרסי ערוץ הילדים בעלת ערוץ היוטיוב החזק בישראל), קטריקס ודורון ביטון (צמד ראפ שחרך את הרשת בלהיטי ענק כגון "אוהבת לרקוד", "מה שהיא רוצה", "חופשיה") ועדי ביטי (זמרת הפופ ושחקנית בעלת להיטי ענק ברשת ובהם "ירח מלא" ו"רגאביטי") חברו יחד לצורך המופע חדש וההומוריסטי שמציג מזווית חדשה את עולם הרשתות החברתיות וכוכביהןוככאלו הם משפיעים על מילוני בני נוער בכל העולם, כחלק מגמה גלובלית רחבת היקף המתקיימת במגוון רחב של ארצות, החל מארצות הברית, דרך סין, אירופה ועוד.

 

את המופע החדש יצר והפיק שם אריאל ברזילי (תיבת נח-יזמות הבידור) ביים ג'ייסון דנינו הולט וכתבו ניר ממון ("גב האומה") ונועה פילטר, מתוך ההבנה כי חיינו מתרכזים ברובם ברשתות החברתיות המשמשות אותנו להכיר, לחוות, להתרגש, לאהוב, לחקור ומסתבר שגם להתפרסם ובאמצעות אותן פלטפורמות הקיימות ברשת אנו יכולים לתת ביטוי לאומנות, לדעה וכל דבר אחר שרק עולה על רוחנו.

 

מופע "שוברים את הרשת" הינו מופע אינטראקטיבי אשר משלב בעזרת מסכים את הקהל המצולם במהלך הסצנות השונות ואף חלקו עולה לבמה ומשתתף בחלק מהסצנות. בכך, נוצרת התחושה שהקהל הוא חלק בלתי נפרד מהעלילה.

 

העלילה עוסקת ב"15 דקות התהילה של כוכבי היוטיוב" ולאורך כל המופע עולה העיסוק בלגיטימציה להיות אתה, האם כישרון יכול לבוא לידי ביטוי ברשתות חברתיות, האם מדובר באפיזודה חולפת או שיהפכו לכוכבים גדולים בעולם בו העתיד הוא הרשתות החברתיות והאם הדרך לבטא כישרון ו"לפרוץ" תשנה דמותה. בתחילת המופע מוצג קטע וידאו דרכו הקהל "נכנס" אל חלומה של נועה פילטר ובו רואים את זכייתה בפרס הנחשק "כוכבת הרשת" בטקס פרסי ערוץ הילדים לשנת 2016. כאשר היא קמה מהחלום היא מבינה שעכשיו זה ה"מנאי טיים" שלה למנף את הקריירה שלה, אך היא אינה יודעת איך לעשות זאת. לכן, בוחרת ליצור קשר עם שאר כוכבי המופע "היוטיוברים" ובעזרת הכישרון והידע שלהם הם הצליחו לכבוש מיליוני מעריצים. בכל פעם שפילטר מזמינה לבמה את אחד מהקולגות שלה לרשת היא מנסה ללמוד דרכם איך לבסס לעצמה קריירה שמחזיקה מים-כישרון. היא מרגישה כי הזמן דוחק בה וש"15 דקות התהילה שלה מסתיימות" ובכך אפקט החרדה מוציא ממנה ומשאר משתתפי המופע סיטואציות קומיות, לא קונבנציונליות שמעמידה את כולם בשאלה מה יהיה מחר.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד