חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

לנובו מבשלת חסות

צילום: קרן שגב

לנובו, מובילת שוק מוצרי המחשוב, ערכה ביום חמישי האחרון אירוע לקוחות ושותפים אסטרטגיים במסגרת אירועי Sail Tel Aviv Lenovo 2017 לו היא משמשת כנותנת חסות ראשית.  אירוע SPICE IT UP נערך באווירה קלילה וקיצית על חוף הים במרינה תל אביב והוא התקיים במתכונת של פוד טראק. בחלקו העיקרי, התקיימה סדנת בישול בהובלת השף אסף גרניט, והמנות שהכינו המבשלים הוגשו למשתתפים.

 

את האירוע פתחה סיגל אלבאום, מנכ"לית לנובו ישראל: "הרבה שואלים אותי מהו סוד ההצלחה של לנובו. החברה החלה את דרכה לפני 12 שנה כחברה אנונימית ובשלוש השנים האחרונות הפכה למובילת שוק המחשוב האישי, כאשר במקביל התפתחה בתחום המחשוב הארגוני – גם לשרתים ואחסון. מעבר למוצרים מעולים, הצלחת לנובו נעוצה בחדשנות. אנו חושבים אחרת, יוצאים מן הקופסא".

 

מני גרינפלד, מנהל טכנולוגי, לנובו ישראל, הציג את סדרת מוצרי הקצה העיסקיים, החל מניידים, טאבלטים, מחשבים שולחניים, תחנות עבודה גראפיות ותחנות רזות. כל המוצרים החדשים כוללים את סדרת המעבדים החדשה של אינטל. במחשבים הניידים הוצגו הטכנולוגיות החדשות של המעבדים, אבולוציה של האחסון ושל חיבוריות ואבטחת מידע. הוצג קו מוצרים של מחשבים שולחניים עסקיים, תחנות עבודה גראפיות, כולל פתרונות למשתמשי ביצועים גבוהים ואפליקציות תיב"מ (תכנון וייצור בעזרת מחשב), לצד פתרונות של תחנות רזות מבוססות חלונות EMBEDDED , לינוקס, או zero client .

 

בין היתר הוצגו הדור השני של X1 Yoga, ספינת הדגל של קו המחשבים העיסקיים, ה-Yoga 370, ממשיך דרכן של הThink Yoga, ה-X1 Tablet, טאבלט פרימיום מבוסס חלונות. בתחום המחשבים השולחניים הוצג ה-Tiny החדש, בעל ביצועים זהים למארזים גדולים ממנו,במארז קומפקטי במיוחד.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד