חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

MANIA JEANS יעניקו את החסות הראשית לאירוע MUSIC FESTIVAL של בית השנטי

MANIA JEANS  יעניקו את החסות הראשית לאירוע DANCE FOR LIFE -  MUSIC FESTIVAL של בית השנטי. במסגרת שיתוף הפעולה, יעניקו MANIA JEANS את החסות הראשית לפסטיבל המוסיקה, אשר תהווה תרומה לבית השנטי למען נוער בסיכון הפסטיבל יתקיים בגן שניאור במדבר,
בין התאריכים 28-29.7.2017

 

מישל רוגוף בעלים ומנכ"ל קבוצת MANIA GOURP אמר היום כי "MANIA JEANS נרגשים להעניק את החסות לפסטיבל של בית השנטי. האירוע מגביר את המודעות ומאפשר לקהל הרחב לקחת חלק בפעילות שכולה תרומה למען הקהילה. כמו כן, ההכנסות מאפשרות לפתוח את הדלת בפני בני נוער נוספים הנמצאים בסיכון ולהרחיב את מעגל העזרה והפעילויות הניתנות לבני הנוער שנמצאים בשני הבתים שמפעילה העמותה ופותחות  בפניהם את הדלת אל העתיד ושילוב בחברה" 

לדברי מריומה ואלדד בעלי בית השנטי: "החסות שלMANIA JEANS  יחד עם נכונות האמנים להתנדב לאירוע והקהל הרחב שפותח את הכיס והלב למען הקהילה, מאפשרים לנו יחד להגשים חלום נוסף ופותחים את שערי הכפר לפסטיבל שכולו נתינה שכמותו עוד לא נראו. הקהל מוזמן ליהנות, להיפגש ולהכיר את פלאי טבע המדבר, ולזכות בהזדמנות לתרום לנוער שלנו בקניית כרטיס לפסטיבל ובכך להבטיח את הישרדותו ושגשוגו של הכפר".

 

"כשאנחנו נותנים לילדינו את הידע של "צעדי ריקוד החיים", אנו נותנים להם את הכוח למצוא ולהתחבר אל המקצב האישי שלהם, משם הם יכולים להיות חופשיים, ליישם את ריקוד חייהם ולעוף..."

 

אירוע DANCE FOR LIFE של בית השנטי כולל מוסיקה, ריקוד, אמנויות וסדנאות, יומיים בלתי נשכחים שייערכו באתר קסום ומעורר השראה, באווירה של אהבה טהורה.
בפסטיבל יופיעו בהתנדבות אומנים ישראליים, די ג'יי והרכבים בינלאומיים מובילים, בהם: מרינה מקסימיליאן בלומין בהרכב Maximilian – Darwish, הדי ג'יי חן יאני, NU, YokoO, Red Axes, Omri Gueta, Jenia Tersol, Hadas Kleinman & Aviv Bahar ועוד.

 כמו כן, ייערכו בפסטיבל סדנאות נפש ורוח, בהן סדנא של המאסטר Nissim Amon, סדנת ריקוד אפריקאי בהנחיית עדי זלינגר עם המתופפים ענבר אברמי ואיתי רזניק, סדנת ריקודי בטן בהנחיית יעל נומיס, סדנת יוגה בהנחיית משה ג'אנה ופעילות חץ וקשת. כמו כן לרווחת המבקרים יהיו דוכני אוכל  מיוחדים ומגוונים במחירים סמליים.

במדבר האדם חופשי לחדש את הקשר עם נפשו, לרקוד, לנשום, להיות...
לפעמים החיים מטלטלים אותנו ואנו נופלים על הפנים – לא יודעים כיצד נוכל להמשיך עוד. טוב לדעת שיש נשמות שדואגות להקים אותנו על רגלינו, בחזרה לריקוד החיים. מאז ומעולם, בית השנטי העניק לבני הנוער, נקודת מבט חדשה וריקוד חדש לחיים.

הקהל רחב מוזמן להצטרף לרקוד בשבילם, עם כרטיסים המוצעים בטווחי מחירים שונים, שכל הכנסותיהם תרומה לבית השנטי:
- כרטיס תרומה ליחיד ב-280 ₪,
- כרטיס תרומה ליחיד עם תרומה נוספת ב-888 ₪
- כרטיס תרומה ליחיד וטיפול זוגי בווטסו ב-765 ₪.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד