חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שיתוף פעולה בין הופ לסינמה סיטי עם סמי הכבאי

שיתוף פעולה בין הופ לסינמה סיטי עם סמי הכבאי

הפקה משותפת וראשונה מסוגה לדמות הבינלאומית המצליחה, סמי הכבאי. ההפקה כוללת מופע אינטראקטיבי בן 15 דקות עם שחקן, המשלבת וידיאו וסאונד, במהלכה הילדים ילמדו על החשיבות של עזרה הדדית באמצעות הדמיות והפעלות השונות. בסיומו של המופע יוקרן סרט ספיישל חדש, "סמי הכבאי תעלומה מהחלל" (באורך שעה). 

 

בסיום ההקרנה  ייערך מופע מסכם, בו ישירו הילדים יחד עם השחקן את שיר הנושא של הסדרה סמי הכבאי, שהפך ללהיט בקרב ילדים, תחולק תעודת לוחם אש מצטיין לכל ילד ושי ממותג של סמי הכבאי.

 

ההפקה המשותפת תעלה החל מה- 7.8  במתחמי הסינמה סיטי בגלילות וראשון לציון ובהמשך תועלה גם ביתר מתחמי הסינמה סיטי ברחבי הארץ. המופע/סרט מיועד לילדים ולהורים.

 

אבי אדרי, מנכ"ל הסינמה סיטי: "אנו גאים ליצור הפקה הכוללת סרט ומופע אינטראקטיבי ייחודי וראשון מסוגו בעולם לדמות הילדים הפופולארית ביותר בעולם, סמי הכבאי. כפי שאנו פועלים כל העת על מנת להעניק ללקוחותינו, את חווית הקולנוע והסאונד המתקדמים ביותר בעולם, בכל המתחמים שלנו. נפעל גם בתחום ההפקות ליצירת הפקות מיוחדות וחדשניות לילדי ישראל"

 

מיכל בוטל, משנה למנכ"ל קבוצת מדיה הופ!: "סמי הכבאי הוא גיבור חיובי המגלם את ערכי ערוץ הופ! המתבססים על שיתוף פעולה, עזרה הדדית, העצמה ומסוגלות והוא מהווה דמות לחיקוי עבור ילדים רבים. אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם סינמה סיטי ביצירת אירוע חוויתי לילדים ולהורים אשר מאפשר בילוי לצד העשרה ומקווים שזוהי הסנונית הראשונה לפעילויות קולנועיות מהנות מבוססות מותגים מצליחים של ערוץ הופ! קבוצת מדיה הופ! מובילה בקטגוריית טרום בית הספר עם 50% מהצפייה כך שסמי הכבאי הוא בן בית בבתים רבים בישראל ואנו משוכנעים שכולם ישמחו לפגוש אותו גם על המסך הגדול".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד