חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

כנס ההי טק SuperNova מציג קונספט ייחודי לבחירת סטרטאפים מציגים

55 חברות Scale-Up המבטיחות ביותר באירופה יטלו חלק בכנס קרנות ההון סיכון הבינלאומי SuperNova, אשר ייערך בחודש ספטמבר 2018 באנטוורפן, בלגיה. המטרה המרכזית של כנס SuperNova היא לחבר בין משקיעים לבין שורה של חברות Scale-Ups ייחודיות מרחבי אירופה, עם צמיחה גבוהה, אשר יוזמנו על ידי קרנות הון סיכון בינלאומיות מובילות (אחת מהן היא JVP הישראלית) להציג בכנס שייערך ב- 27-28 בספטמבר, 2018.

 

SuperNova הוא אירוע טכנולוגיה בינלאומי אשר יתקיים לראשונה והמאורגן על ידי Scale-Ups.eu ו- Flanders DC. באירוע יציגו יזמים ומובילי דעה כגון פיליפ אינגלברכט, מייסד האפליקציה המצליחה Shazam, סת' גודין - מומחה שיווק ומחבר מבוקש של 18 ספרי עסקים ויצירתיות, ויויאן מינג - מומחית ביג דאטה ושנבחרה לאחת מ- 10 הנשים שכדאי לעקוב אחריהן בתחום הטכנולוגיה) ומרצים אחרים שיוכרזו בשבועות הקרובים.

 

אל שני ימי כנס SuperNova יוזמנו גם משקיעים בינלאומיים בעלי כיסים עמוקים ויותר מ- 150 גופי השקעה מרחבי העולם כדי לפגוש 55 חברות היי טק צומחות, אשר חלקן מוגדרות כ"משבשות שוק" בתחומים כגון: SaaS, ביג דאטה, מובייל, IoT ומסחר אלקטרוני.

 

 "קיצור זמנים הוא חלק מהקיום של כל יזם.  אירוע SuperNova מהווה הזדמנות לקצר משמעותית את הזמן גם עבור חברות ה- Scale-up וגם עבור הקרנות, באמצעות יצירת חיבור ביניהם במשך יומיים מרוכזים. כתוצאה מכך, אנו  ב- Scale-Ups.eu נסייע להאיץ את הצמיחה של חברות ושל חברות הנמצאות בפורטפוליו של גופי השקעה", אמר יורגן אינגלס, מייסד Scale-Ups.eu.    

 

המטרה של מסלול הפיצ'ים למשקיעים ב- SuperNova היא לחבר בין מימון בינלאומי לבין חברות Scale-Up אירופאיים מצליחים, הערוכים להתרחבות נוספת. כל חברה בצמיחה תקבל 10 דקות כדי להציג את הפתרונות, התוצאות והשאיפות שלה. במהלך ההפסקות, המשקיעים יוכלו להזמין את ה- Scale-Up לפגישה פרטית כדי להבין טוב יותר את ההזדמנות להשקעה. כל המשקיעים יקבלו ברושור המכיל מידע אודות החברות המציגות, ופרטים ליצירת קשר עם החברות המציגות. 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד