חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פיתוחים חדשים של פירות וירקות יוצגו בתערוכת פרש אגרומשוב

פיתוחים חדשים של פירות וירקות יוצגו בתערוכת פרש אגרומשוב

תערוכת Fresh AgroMashov 2018 (פרש אגרומשוב) הבינלאומית, ביוזמת קבוצת "משוב", המתקיימת זו השנה ה- 28 ברציפות ותפגיש בין מגדלי תוצרת חקלאית טרייה לבין קניינים, סיטונאים, יצואנים ויבואנים של שיווק תוצרת חקלאית טרייה ומשווקים מהארץ ומחו"ל. אלפים רבים של משתתפים צפויים לפקוד את הכנסים והתערוכה השנה. 

חברת זרעים גדרה-סינג'נטה הינה אחת מהחברות הוותיקות והמובילות בענף זרעי הירקות בארץ ובעולם, והיא מציגה בכנס  גנטיקה איכותית ומתקדמת שנותנת מענה לצרכי שוק משתנים, לצד שירות אישי וידע מקצועי.

 

בתערוכת פרש אגרומשוב 2018 תציג זרעים גדרה- סינג'נטה את הפיתוחים הבאים: כרובית עם ראש סגול, בטעם ומרקם הזהים לכרובית המוכרת. אבטיח פרסטיג', מיני אבטיח אישי במשקל של 4 ק"ג. חברות “נירית זרעים” ו”אדמה מכתשים” תצגנה בתערוכה את עגבניית פדרו ירוקות עגבניית פדרו Green Beef , עגבניית בוטיק, פרי פיתוח ישראלי. עגבניית גסטון מסוג 'מרמנד', שגיעה לארץ מצרפת בתחילת המאה ה-20 והפכה לגידול פופולרי מאוד, בזמנו. העגבנייה גדולה, אדומה, מצולעת קלות בצורת גלובוס, 'בטעם של פעם' ומתאימה מאוד לאקלים הישראלי החם.

 

 

"הזרע" החברה הגדולה בישראל בענף החקלאות בייצור ושיווק זרעים מציגה בתערוכת אגרומשוב את הזנים והפיתוחים המעניינים שיככבו בקיץ 2018: מלפפון ארומטו, מלפפון ארומטו, מלפפון יפני איכותי. מלון חדש אנג'ל,  מלון ייחודי מסוג אננס, טעים ומתוק מדבש. אנג'ל משלב את היתרונות של שני טיפוסי המלון הפופולריים בארץ: גליה ואננס. חציל "טודלה" מכלוא מטיפוס בלדי-טיפוס מלכה שחורה. מתוק יותר מחציל רגיל טעים ומתאים במיוחד לבישול ולמילוי. העגבנייה המתקלפת- עגבניית דורה, עגבניית תמר חדשה (רומא) מבית הזרע. עגבניית הטעם – מגי, עגבנייה שופעת טעם מבית הזרע, המצטיינת בשילוב מושלם של מתיקות וחמיצות ובריכוז גבוה של חומרים ארומטיים. מגי זכתה במבחן טעימה בקטגוריות הטעם והטריות במבחן טעימה שנערך ע''י חברת ''אנליסט''. נמצא שבנוסף להיות "מגי" הזן המועדף על נסיינים מתחת לגיל 35, הוא גם הזן המועדף בקרב אנשים שמעידים על עצמם כאוהבי עגבניות מושבעים.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד