חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פורטנייט בשיווק: iStore משיקה חנות חדשה עם אלוף ישראל

פורטנייט בשיווק: iStore משיקה חנות חדשה עם אלוף ישראל

iStore, שותפה ומשווקת רשמית של מוצרי Apple בישראל, השיקה את החנות הפיזית הרביעית של הרשת -חנות הדגל של הרשת בתל אביב. חנות הדגל התל אביבי תעבור ממשכנה, אך עדיין תישאר ברחוב דיזינגוף, הפעם בבניין באוהואס לשימור – בית פרלמוטר המשתייך למבני העיר הלבנה ההיסטורית של תל אביב, שהוקם בשנת 1936 (דיזינגוף 149). הסניף מרוחק כ100 מטרים מסניף תל אביב הישן. הסניף, המהווה כאולם תצוגה, משתרע על פני 70 מ"ר ובפתיחתו הושקעו כ- 2 מיליון ₪. השכירות למ"ר בסניף החדש עומדת על 350 שקלים והחוזה נחתם ל-5 שנים (עם אופציה ל-10 שנה).

 

רשת iStore תהיה רשת החנויות היחידה בישראל אשר מעניקה שירות למשתמשי Apple באשר הם מבלי להתחשב במקום הרכישה של מוצר Apple שברשותם.

 

הפנינג הפתיחה של הסניף כלל את "אליפות הפורטנייט של iStore "- מפגש עם אלוף הפורטנייט של ישראל  Afek והתמודדות מולו במשחק שכבש את העולם; וכן תחרות נושאת פרסים ומתנות ל- 150 המבקרים הראשונים.

 

כחלק מחודש ההשקה תושק פעילות קיץ לילדים ונוער בין השעות 10:00-12:00 אשר תקראiStore Academy Summer Camp - מערך הדרכות ללא תשלום מותאם לילדים ונוער, אשר יחשוף בפניהם את עולמות התוכן המגוונים של מוצרי Apple - סדנא מוסיקלית עם GarageBand ל-iPhone וה-iPad, סדנת ציור עם ה-iPad, סדנת צילום עם ה-iPhone והדרכות שימוש בסיסי במוצרי Apple השונים.

 

על עיצובו של הסניף החדש, אמון מעצב הפנים אורון מילשטיין שזכה במכרז וגבר על מעצבים בארץ ובעולם. מילשטיין ידוע בעיצוביו הנועזים ופורצי הדרך והוא אמון גם על עיצוב החנות בבאר שבע. ברזומה של המעצב ניתן למצוא פרויקטים מסחריים באירופה וארה"ב. מילשטיין יצר אינטרפטציה משלו לתפיסה המינימליסטית המאפיינת את חנויות Apple ברחבי העולם ונאמנה למותג. בתוך כך, הוא בחר לעצב את החנות בצבעי השחור והלבן, מבלי להאפיל על המוצרים עצמם. הקונטרסט יוצר מראה דומיננטי וייחודי- השחור בולט בעוצמתו בחזית וברצפת החלל ואילו הלבן שולט בחלל המרכזי של האולם. הקירות הארגונומיים שתכנן מילשטיין עונים במדויק על צרכי החנות, משמשים לאחסון ולתצוגה כאחד.

 

חיים זגורי, בעלי iStore "למעלה מעשור שירתה החנות הקטנה בדיזינגוף, ממנה הכל התחיל, עשרות אלפי לקוחות מרוצים. אני מתרגש מהחנות החדשה ומיכולותיה לספק מענה לקהל ההלך וגדל שלנו. אנו בטוחים שתושבי תל אביב והמרכז ירגישו בבית גם בסניף החדש וימשיכו להביע בנו אמון, בשל השירות והמענה האטרקטיבי שאנו מציעים" 

הרשת כוללת נכון לרגע זה 4 סניפים פיזיים: קניון הנגב באר שבע; קניון רננים רעננה; קניון אונו קרית אונו וסניף הדגל החדש בדיזינגוף. בנוסף מופעל הסניף ה"חמישיל" הסניף הויקטואלי באמצעות אתר האינטרנט החדיש. במהלך 2018 מתוכננת התרחבות נוספת של הרשת בפתיחתם של סניפים נוספים במיקומי פרימיום בקניונים נוספים ברחבי הארץ.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד