חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מידע כנסים תקיים את הוועידה הכלכלית הרביעית

מידע כנסים תקיים את הוועידה הכלכלית הרביעית

הוועידה הכלכלית ה- 4 מבית מידע כנסים – Future of Finance Summit 2019 תתקיים ב 8 ביולי, 2019, בין השעות 8:00-15:00, במרכז הכנסים Avenue.

 

העולם הפיננסי עובר שינויים רבים ומהותיים בשנים האחרונות. כניסה מתמדת של טכנולוגיות חדשות המשפיעות הן על הצרכן ועל השוק ומובילה לשיבוש (Disruption) בעולם העסקי. כניסה של מטבעות דיגיטליים חדשים והתרסקות של מסורתיים, שינוי בעולמות ניהול הסיכונים, עסקאות ענק בתחום המיזוגים ורכישות, חוקים חדשים ועוד הופכים את עולמם של אנשי הכספים ומקבלי החלטות בכירים למאתגר במיוחד.

 

השנה הוועידה הכלכלית ה-4 תשלב בין היבטים פיננסים קלאסיים שהינם אבן יסוד בכלכלה העכשווית לבין התמקדות בחדשנות ואי הוודאות אליו צועד עולם הכלכלה הגלובלי.

אילו כלים חדשים יש לאמץ על מנת למזער סיכונים בארגון? אילו פרקטיקות חדשות חייבים להטמיע על מנת לשרוד? מה תהיה ההשפעה של חוקים חדשים בישראל ובעולם כמו הגבלת שימוש במזומן? האם המטבעות הדיגיטליים יעמדו בתחזיות? וכיצד דור ה-Y יתנהל כלכלית? ועידת FUTURE of FINANCE תנסה לענות על כל השאלות הללו ועל רבות אחרות.

 

מטרת הוועידה להביא גורמים המהותיים המשפיעים על עתיד הכלכלה לידי דיון מעמיק ותודעה רחבה, נטוורקינג ויצירת קשרים מקצועיים בין מקבלי החלטות לבין נותני שירותים. מנחת הוועידה: ליאור קינן, כתבת כלכלה ותחבורה ומגישה, בחדשות 13. הועידה תתקיים בפורמט של מליאה ראשית ובאמצע פיצול לשני מסלולי תוכן מקבילים ולאחר מכן מליאה מסכמת. לאורך היום תקיים תערוכת מציגים ובה ביתנים של חברות המציעות פתרונות בתחום הפיננסי ופתרונות למקבלי ההחלטות בתחום.

 

 בוועידה ישתתפו דירקטורים ויו"רים, בעלי חברות, מנכ"לים וסמנכ"לים, CFO's, מנהלי סיכונים/ מיזוגים ורכישות, כלכלנים, עורכי דין, רואי חשבון, מנהלי חדשנות, סטרטאפים ויזמים, מגזר ציבורי, אנשי פינטק.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד