חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Qlik Israel תערוך את הכנס השנתי שלה- Qlik Day 2019

Qlik Israel  תערוך את הכנס השנתי שלה- Qlik Day 2019

גם השנה מקיימת חברת Qlik Israel (קליק ישראל), הנציגה הרשמית של חברת Qlik העולמית את כנס הלקוחות השנתי שלה, שמושך אליו מאות לקוחות ביניהם מנמ"רים, מנהלי BI, ומקבלי החלטות מכל המגזרים. השנה יתקיים הכנס ביום ב' ה- 9 לספטמבר בסינמה סיטי גלילות ויתמקד בעולמות ה- BI, דאטה ואנליטיקה – תחום מומחיותה של חברת Qlik

את הכנס יפתח אילן גת מנכ"ל Qlik Israel שיסקור את האג'נדה של הכנס ויזמין את Chris Jones  סמנכ"ל בכיר בחברת   Qlik העולמית, המגיע במיוחד מארה"ב, להיות המרצה המרכזי ואורח הכבוד.

הרצאתו 'Lead With Data' תעסוק בחידושים האחרונים בעולמות ה- Insights, Analytics , Data.

"Become a Data Driven Organization" הוא הנושא של ה- Live Demo שיוצג על ידי נציגי Qlik Israel:

עמית סיון – סמנכ"ל לקוחות, גדי רוטמן – סמנכ"ל מוצר, לירון ברעם – מנהל אנליטיקה עסקית ועמירם שוקרון – ארכיטקט פתרונות BI & Data. המודל ידגים כיצד שלל המרכיבים בפלטפורמה עוזרים למקבלי ההחלטות בארגון לקבל החלטות חכמות יותר מבוססות נתונים, כיצד לייעל את העבודה כך שהזמן יוקדש לניתוח הנתונים ולא לאיסופם, כיצד להניע את הארגון לתוצאות עסקיות ועוד.

לאחר ארוחת הצהריים, תתקיים הרצאה משותפת של עינת שמעוני סמנכ"לית בכירה בחברת STKI ולירון ברעם מ- Qlik Israel בנושא מרתק ו"חם" – אתגר אוריינות הנתונים (How to solve the data literacy challenges). 

בהמשך, יסופרו  סיפורי לקוחות מרתקים: האחד מפי שחר זמיר,CTO  בקבוצת קרסו מוטורס, על העבודה עם Qlik Sense על גבי פלטפורמת Salesforce, השני מפי מאיר זלצר, Head of Product & R&D בחברת אמדוקס, שיספר על השימוש הנעשה ב-  Qlik במסגרת השירות המוביל של אמדוקס למול לקוחותיה הגלובליים ועל הערך העסקי הגבוה שהם מניבים מלראות את כל התמונה בדשבורד אחד.

בסיום הכנס, תיערך הקרנת סרט פרטית עם פופקורן ושתיה.

מוזמנים: מנכ"לים, מנמ"רים, מנהלי ומפתחי BI, אנליסטים, מנהלי דאטה ואנליזה, מנהלים טכנולוגיים, מנהלי IT, סמנכ"לי פיתוח, מנהלי מוצר, מנהלי כספים, מנהלי DWH, מנהלי מחלקות מחקר, BI וניתוח נתונים.

לדברי אילן גת, מנכ"ל Qlik Israel: "השקענו חשיבה רבה בתכנון הכנס, על מנת שיעניק ערך משמעותי למשתתפים בו. הערך המוסף המרכזי שאנו רוצים להעניק הוא ההבנה שהדאטה הארגוני הוא אחד הנכסים המרכזיים בארגון וכל ארגון בכל גודל, חייב לדעת לנתח אותו ולהוציא ממנו תובנות עסקיות אשר יובילו לפעולות מיידיות שישפיעו לחיוב על השורה התחתונה".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד