חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

נוכחות ישראלית בכנס CES 2020

נוכחות ישראלית בכנס CES 2020

תערוכת CES 2020, האירוע הטכנולוגי הגדול והמשפיע ביותר בעולם, מייצגת את כל עולמות הטכנולוגיה – מבינה מלאכותית ועד 5G, טכנולוגיות רכב, מציאות מדומה ורבודה, רובוטיקה ותחומים רבים נוספים. השנה צפויים לקחת בה חלק למעלה מ-170,000 מבקרים, 4,500 מציגים ומעל ל-1,100 מובילי דעה. בעברה הייתה התערוכה תצוגת טכנולוגיה מסורתית ועם השנים התפתחה לאירוע גלובלי אשר מיועד לכלל התעשיות.

61% מהמותגים הכלולים ברשימת Fortune Global Brands ישתתפו ב-CES 2020, מה שמחזק את העובדה כי כל חברה כיום היא חברת טכנולוגיה. CES 2020, בבעלותה ובהפקתה של Consumer Technology Association (CTA), תתקיים בין התאריכים 7-10 בינואר בלאס וגאס, נבדה.


 

"חברות מכל ענפי התעשייה העיקריים משתמשות בטכנולוגיה כדי לשנות ולהתאים את העסקים שלהן, ו-CES 2020 תהיה הבמה העולמית עליה תוצג החדשנות העדכנית ביותר בכל המגזרים. התערוכה תייצג את כל ההיבטים של עולם העסקים הגלובלי והמבקרים בה יוכלו לצפות לבלתי צפוי", אמרה קארן צ'ופקה, סגנית נשיא בכירה ב-CES.

CES 2020 תציג לראווה את כל מרחב החדשנות עם למעלה מ-4,500 חברות ב-30 קטגוריות מוצרים שונות, כולל חברות שאינן טכנולוגיות מיסודן כמו Bell, BMW, Bosch, Doosan, Daimler, Ford, John Deere, Impossible Foods, Toyota, Turner ו-WWE, יחד עם חברות צרכניות מובילות כמו Proctor & Gamble, Johnson & Johnson ועוד.

 

ב-  CES מתרחשות עסקאות גלובליות, כאשר משתתפי התערוכה עורכים בממוצע 33 פגישות, אשר חוסכות למנהלים כ-5.5 מיליארד קילומטרים של נסיעות עסקיות.

מספר המנהלים הבכירים המגיעים לתערוכה עלה ביותר מ-100% מאז שנת 2008, עם למעלה מ-79,000 מנהלים בכירים אשר השתתפו ב-CES בשנת 2019.

תערוכת CES זהו המקום אליו מגיעים מותגי B2B ו-B2B2C כדי לקבל החלטות, לבנות מערכות יחסים וליצור שותפויות. כ-48% מהמשתתפים מתכוונים לבצע רכישה או ליצור שותפות אסטרטגית במהלך CES.

 

בתערוכה הנוכחית יציגו מספר חברות ישראליות, בהן כולל 22 סטארטאפים וחברות טכנולוגיה ישראליות אשר  יציגו בביתן הישראלי , בהובלת מכון היצוא ומינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה. הביתן הישראלי מציג בתערוכה הבינלאומית כחלק ממתחם החדשנות והסטראטאפים זו השנה השישית, ובמהלך כל השנים היווה פלטפורמה בינלאומית לעשרות חברות ישראליות.

לצד הסטרטאפים יציגו גם בתערוכה,
מובילאיי הישראלית שנרכשה על ידי אינטל, אורקם המתמקדת בפיתוח טכנולוגיות לבישות מבוססות ראייה ובינה מלאכותית המיועדות לאנשים עם לקויות ראיה ועיוורון, Arrive המחברת בין נהגים ובין חניונים באלפי חניונים בארה״ב, ו- Takaro Tech

המציגה את קונסולת המשחק  QNI .

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד