חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חברת תוספי התזונה אקוסאפ משיקה מועדון לקוחות

חברת תוספי התזונה אקוסאפ משיקה מועדון לקוחות

אקוסאפ EcoSupp מקימה מועדון לקוחות שיעניקה הנחות בקניות עתידיות והנחות המצוינות באתר בזמן הקנייה. כלומר, כוללת כפל מבצעים וניתן לצבור נקודות. כמו כן חברות במועדון תעניק הטבות מיוחדות בימי הולדת, בחגים ומועדים מיוחדים. אקוסאפ הוקמה ב- 2011 על-ידי אור ביבה ואסף כהן במטרה להוביל את תחום הפיתוח ושיווק ויטמינים ותוספי תזונה בישראל.

 

"הצטרפות למועדון הלקוחות תאפשר לכל החברים לזכות בהטבות מיוחדות, אך בעיקר להעניק לכל המשפחה תמיכה במחירים משתלמים יותר וכמובן ליהנות מהמידע הרב שניתן לקבל הן באתר החברה והן מצוות שרות הלקוחות, על מנת להתאים את התמיכה המיטבית עבור כל אחת ואחד", מסבירה אור ביבה, מנכ"לית אקוסאפ. "כל המוצרים שלנו מגיעים בצורת נוזל, הם בעלי זמינות ביולוגית גבוהה, ידידותיים לגוף, לחי ולסביבה, נוחים לנטילה ולבליעה."

 

מפעלי הייצור של מוצרי אקוסאפ הממוקמים בארה"ב ובהולנד, עומדים באדיקות בכל התקנים המחמירים ביותר בתחום איכות המוצר, הם מפוקחים על ידי הרשויות הרלוונטיות ועומדים בכל הסטנדרטים העולמיים בתחום ייצור תוספי התזונה. כל חומרי הגלם נבחרים בקפידה ללא שילוב של מתכות או חומרים מזיקים אחרים, והמוצרים  עוברים בדיקה מיקרוביולוגית קפדניות. כמו כן, כל מוצר כמובן מקבל אישור ייבוא ממשרד הבריאות הישראלי.

 

שרות הלקוחות של החברה כולל נטורופתים מובילים הנותנים מענה מקצועי, מעמיק ומהיר לכל שאלה, התאמה של מוצרים לצרכי הלקוח מתוך הבנה מלאה של הצרכים שלכם בתחום.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד