חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קבוצת שטיר תקיים אירוע לתחום הרפואה ומדעי החיים שיכלול 4 כנסים

צילום: דניאלה מיסן

לאור הצלחת הועידה בשנת 2018, יתקיים ב-2020 אירוע לתחומי הרפואה ומדעי החיים, בתאריכים 23-24 במרץ 2020, במלון דיויד אינטרקונטיננטל בתל אביב. אלפי משתתפים מישראל, מענפים שונים בתחום מדעי החיים צפויים להשתתף בכנסים ולקחת חלק בסדרת הדיונים המרתקים. כנסים אלה מהווה את חוד החנית של אירועי ענף מדעי החיים, מערכת הבריאות והחדשנות הרפואית בארץ.

 

הכנסים יתקיימו בימים ב'-ג', בתאריכים ה- 23-24 במרץ, החל מהשעה 08:30 בבוקר במלון דיוויד אינטרקונטיננטל, תל אביב

 

גיל שטיר, מנכ"ל קבוצת שטיר מסר: "תחום הביוטכנולוגיה והמכשור הרפואי עומד במרכז תעשיית ההיי טק והביוטק המקומית. לאור ההצלחה הרבה לה זכה האירוע בשנת 2018, החלטנו להמשיך עם המסורת ולקיים שוב ארבעה כנסים המשלבים יחד את כל תחומי הפעילות – החל מחממות טכנולוגיות, פיתוח מוצרים, רגולציה בינלאומית ועוד, על מנת לתת לחברות המקומיות את כל המידע הדרוש להן על מנת לחבור לגופים הרלוונטיים בזירה המקומית והבינלאומית. סדרת הכנסים מטרתה להפגיש בין: רופאים בכירים, חברות סטארט-אפ העוסקות בפיתוח ותכנון מכשור רפואי, סמנכ"לים ומנהלי פיתוח ומחקר, יזמים ועוד. מדינת ישראל הינה הייטק מדיקלי ולכן כנסים מסוג זה חשובים מאוד בישראל. אנו בטוחים כי ארבעת הכנסים יהיו מוצלחים אף יותר משנת 2018 ויתרמו רבות למשתתפים בהם."

 

האירוע יכלול כנס למחקר ופיתוח מכשור רפואי, כנס של איגוד חברות מסחור הטכנולוגיה, הכנס למחקרים קליניים בישראל ואת כנס ניהול מערכות הבריאות במאה ה- 21


 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד