חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

נוטניקס עורכת סדרת וובינרים אודות ענן פרטי, אחסון, וירטואליזציה והגנה על נתונים

נוטניקס עורכת סדרת וובינרים אודות ענן פרטי, אחסון, וירטואליזציה והגנה על נתונים

חברת נוטניקס תערוך בימים הקרובים סידרה של ארבעה כנסים וירטואליים בנושאים שונים הקשורים לעולם תשתיות ה- IT. בין הנושאים: קונסולידציה של שירותי אחסון, הקמת ענן פרטי, יישום נכון של וירטואליזציה והגנה על הנתונים.

את הכנסים הוירטואליים יעבירו בכירי נוטניקס בישראל וביניהם מהנדסי מערכות בכירים ואדריכלי ענן - אורי טובול, שי היימס, אושרי אביטן וירון כהן.

הכנס הוירטואלי הראשון בסדרה עוסק בוירטואליזציה וייערך ביום ראשון, 20 ביולי 2020. בכנס יוסבר כיצד ניתן לבטל את המורכבות והסיכון הנלווים לווירטואליזציה של יישומי ה- ITוכיצד להפסיק לשלם יותר מדי עבור וירטואליזציה של שרת.

הכנס השני יתקיים ביום חמישי, 23 ביולי 2020, ויעסוק בקונסולידציה של שירותי אחסון עבורנתונים לא מובנים. במהלך הוובינר תתבצע סקירה טכנית ובה תעמוד למבחן הבחירה הנכונה של פתרון, מתי והיכן אחסון אובייקטים הוא הפתרון הנכון. אורי טובול, מהנדס מערכות בכיר ומומחה מטעמה של נוטניקס יסקור ויציג מקרי בוחן מהשטח,היבטים ייחודיים של הפתרון הקיים ואחסון אובייקטים בזמן אמת.

הכנס השלישי בסדרה בסדרת הכנסים הוירטואליים יתקיים ביום שני, 27 ביולי 2020, ויעסוק בענן הפרטי וכיצד ומדוע לבנות ענן פרטי בארגון שלך. כנס מקוון זה יעסוק מימוש אוטומציה של יצירת סביבות על גבי מערכות השונות כולל התייחסות לאוטומציה ליצירה וניהול Kubernetes-Clusters זאת לטובת ייעול משימות יומיות, החל מפעולות פשוטות ועד שדרוגים מורכבים רב שכבתיים.

הכנס האחרון יתקיים ביום חמישי, 30 ביולי, 2020 ויעסוק בהגנה על הנכס היקר ביותר שיש לארגון, הדאטה. המידע ועל יכולת ההתאוששות מאסון. הכנס יעסוק בכל מה שצריך לדעת על הגנת המידע של הארגון, מדיניות ומודלי נתונים בסביבות שונות.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד