חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Toys R Us תעניק הנחה למעגלים לטובה לטובת פנימיות ישראל

Toys R Us תעניק הנחה למעגלים לטובה לטובת פנימיות ישראל

עמותת ילדים בסיכוי &Toys R Us  מזמינים אתכם להצטרף למיזם "עיגול לטובה", לשמח את ילדי הפנימיות בישראל וגם לקבל מתנה 20 ש"ח לרכישה באתר המותג. הימים ימי קורונה. נכון לעכשיו, בשל המצב שנכפה עלינו, אין קייטנות ופעילויות לילדים, ועוד רגע ייתכן וגם בית הספר של הקיץ ייסגר, והילדים חשים שעמום וחוסר מעש בבתים.

 

בדיוק לשם כך, Toys R Us מזמינה את ציבור לקוחותיה לרכוש לילדים דרך אתר האינטרנט משחקים, צעצועים לבית ומשחקי חצר לגינה, כדי שיוכלו ליהנות ולהעביר את זמנם בעשייה מסקרנת ומפתחת ולא רק במסכים. ובנוסף, בלי הרבה מאמץ, לדאוג לשמח עוד ילדים, שגדלים בפנימיות ומזלם לא שפר עליהם.

 

בישראל חיים כיום כ-10,000 ילדים ובני נוער, אשר הוצאו ביוזמת רשויות הרווחה ממשפחות מורכבות המתמודדות עם התמכרויות, מחלות קשות, תקופות מאסר, נטישה או יתמות. אותם ילדים, שחלקם חוו שנים ארוכות וקשות של הזנחה, התעללות וכאב, חיים בפנימיות רווחה ובמשפחות אומנה ברחבי הארץ. עמותת "ילדים בסיכוי" , זוכת פרס הנשיא למצוינות, מעניקה סיכוי אמיתי לילדים, נוער וצעירים בסיכון בוגרי פנימיות, לשקם את נפשם העדינה ולהישיר מבט אל העתיד. מטרת העמותה היא לספק לכל ילד הזדמנויות דומות לאלה העומדות בפני ילדים שגודלו על ידי הוריהם בבתים נורמטיביים, כך שגם הם יוכלו לגדול, לתפקד בצורה מיטבית ולתרום לחברה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד