חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

לנד רובר מחזקת את פעילות מועדון הלקוחות

לנד רובר מחזקת את פעילות מועדון הלקוחות

לאחר שהיתה החברה הראשונה להכריז על שינוי מחירון בתחילת חודש מאי, ממשיכה חברת המזרח בהרחבת רשימת השירותים אשר מעניקה ללקוחותיה. 

הקיץ הזה, בשונה מכל קיץ אחר בעבר,  חוויות הטיולים, החופשות, הנופים והחופים מתחלפת מרחבי העולם, לגרסה המקומית והלא פחות מרהיבה של ישראל. הישראלים ייהנו הקיץ הנוכחי  מחוויית קמפינג, טיולי שטח, חופשים על חוף הים, מסעות מאתגרים ברחבי הארץ ובסופו של דבר, נבלה הרבה זמן עם המשפחה ברכב.

  

מועדון לנד רובר החליט הקיץ  להעשיר את מגוון  הפעילויות שלו ומאפשר למשפחות לבחור בין מגוון טיולים, מסלולי  שטח,  טיולי לילה והדרכות נהיגה ברחבי ישראל.

 

במסגרת החוויות המוצעות במועדון ניתן למצוא טיול במעיינות נובעים בהרי ירושלים, טיול לילה בנחל סדום, מסלול רטוב מהגלבוע אל עין נזם, טיול במדבר יהודה וואדי קלט, אימון חילוצים, הדרכת נהיגה בשטח טרשי ועוד'.)

 

גם מועדון יגואר מציע מגוון טיולים ברחבי הארץ כולל מסלולי נהיגה מרגשים כדי לאפשר ללקוחות לחוות את מלוא עוצמת הנהיגה באיזורים מיוחדים ובכבישים מלהיבים לנהיגה.

 

על מנת לשמור על חווית מכירה ושירות נעימה וסטרילית, החליטו בחברה להאריך את שעות הפעילות באולמות התצוגה ובמרכזי השירות. שעות הפעילות באולם התצוגה הראשי בהרצליה  א-ה בין השעות 9:00-21:00 וביום שישי בין 9:00-13:00.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד