חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשות הטבע והגנים משיקה דרכון ישראלי חדש "פספורטבע"

רשות הטבע והגנים משיקה דרכון ישראלי חדש "פספורטבע" (הגדל)

רשות הטבע והגנים השיקה השבוע את "פספורטבע"- משחק משפחתי חווייתי בצורת "דרכון" שיאפשר למטיילים לאסוף חותמות ולזכות בפרסים. את הדרכון ניתן יהיה לרכוש בשקל אחד בנקודות המכירה באתרים או להדפיס בבית.

כל ביקור באחד מ-64 האתרים של רשות הטבע והגנים יזכה את המשתתפים בנקודות, אותן ניתן לצבור על מנת לזכות בפרסים: 10 נקודות יזכו את המשתתפים במעמד "המטייל המתמיד" ובשי קטן ממרכז השירות באתר, 15 נקודות יזכו את המשתתפים במעמד "מטייל GOLD" ("זהב") ויאפשרו כניסה להגרלה נושאת פרסים בשווי מאות שקלים (לינות משפחתיות בחניוני לילה/ מנוי מטמון משפחתי/ סיורים משפחתיים/ ערכת פיקניק הכוללת סט כלים רב פעמיים וערכת קפה).

בחלק מהאתרים מופעלים "מרחבי בריחה" לכל המשפחה, המשלבים פעילויות עצמיות, חידות ומשימות ניווט מהנות, המנגישות את סיפורי ההיסטוריה והמורשת העומדים מאחורי כל אתר. כל פעילות תלווה ברכישת ערכת משחק משפחתית, עימה ניתן לעבור בין תחנות שונות באתרים. החידות במסגרת הפעילות הן אינטראקטיביות, ודורשות שימוש במכשירי הסלולר.

אורית שטיינפלד, מנהלת השיווק ברשות הטבע והגנים: "הרעיון להציע "פספורטבע", דרכון ישראלי למטיילים, נועד ליצור משחק משפחתי חוויתי, שיעודד את המשפחה לטייל בכמה שיותר אתרים בישראל. זו הזדמנות נהדרת להרחיב אופקים ולגלות את אתרי הטבע והמורשת היפים בארץ".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד