חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סדנת כתיבה אונליין בסקרינז לייב עם רוני קובן

סדנת כתיבה אונליין בסקרינז לייב עם רוני קובן (הגדל)

בסדנה, שמלווה בקטעים מראיונות שניהל עם האנשים המעניינים במדינה ובאימפרוביזציות משעשעות ומחכימות ביחד עם התלמידים בקבוצה, קובן מסביר איך לדבר עם בני אדם, לא רק בטלוויזיה אלא גם בחיים.
איך יוצרים אינטימיות? מה המתכון לשיחה מרתקת? איך מפתחים טכניקת 'דיבוב', מתגברים על הבושה ומתחילים לשאול את השאלות הקשות.
בחלק השני של הסדנא, ננסה להבין מהו סיפור, איך מזהים סיפור, איך תספר את הסיפור שלך לקהל גדול או בפורום אינטימי של אחד על אחד ואיך אפשר לשלב את נקודת המבט של המספר (הקול הייחודי של כל תלמיד בסדנה) בתוך מלאכת הסטוריטלינג.


הסדנה מתפרשת על פני 5 מפגשים - 4 מפגשים בני שעה ומפגש סופי כפול מעשי של שעתיים.

העיתונאי רוני קובן ('עובדה', 'יוצאים מהכלל', 'פגישה' בכאן 11) ראיין בעשרים השנים האחרונות את דמויות המפתח בתרבות, בכלכלה ובפוליטיקה הישראלית. תוכנית הראיונות שלו 'פגישה' אף זכתה כבר 3 שנים ברציפות בתואר "תוכנית הראיונות הטובה של השנה".

קובן הוא הראשון ששכנע את יצחק תשובה להתייצב מול מצלמות הטלוויזיה, התלווה לשמעון פרס במרוץ הפוליטי האחרון שלו והצטרף במשך חודשים ארוכים לסגדייצ'ונאד, המנהיג הניאו נאצי המוביל באירופה שגילה בוקר אחד כי הוא יהודי, בכתבה שזכתה לביקורות משבחות ופרסים .


סדרת כתבותיו סביב סיפורם של שרון בלוך שנאלצה להפרד מרם, התינוק הסודני שאימצה, לטובת סבתו הביולוגית, שברה את כל שיאי הרייטינג ונגעה בלבבות של כולנו.


Eventerו Screenz- השיקו השנה מערכת מתקדמת וחדשנית פרי פיתוח ישראלי, לשידור אינטראקטיבי הכוללת זירת מסחר לתוכן וידאו בשם Screenz Live -המערכת מחברת בין פלטפורמה המתמחה בשידור דיגיטלי ואינטראקטיבי עם מיליוני משתמשים ברחבי העולם לבין פלטפורמה מתקדמת למכירת כרטיסים. המערכת מאפשרת שידור למספר צופים בלתי מוגבל, צ’אט קבוצתי מתקדם וצ’אט צופים פרטי, סוגים שונים של כרטיסים למכירה ומנויים למכירה.


 Screenz Liveהוקמה במהלך משבר הקורונה, במטרה לספק פרנסה לכל אחד מבלי לצאת מהבית. המערכת מאפשרת לכל אדם, יוצר ומפיק להפוך לגוף שידור דיגיטלי מתקדם דרך יצירה ובנייה של הרצאות, קורסים, כנסים, אירועים, הופעות, סטנדאפ, אירועי ספורט מגוונים, ועוד, וכך להפוך לגוף שידור דיגיטלי עם הכנסות מיידיות. הפלטפורמה מאפשרת שידור וידאו למחשב ולנייד באמצעות ממשק ידידותי ופשוט, הכולל שידורים חיים באמצעות מצלמת רשת, או ציוד מקצועי (RTMP) שידורים מוקלטים מתוזמנים מראש, ו- VOD.


בנוסף, הפלטפורמה מציעה מגוון אפשרויות לשיווק וקידום באמצעות כלי הפצה מתקדמים, מערכת כרטוס וסליקה, מכירת כרטיסים ומנויים, יצירת קהילות צופים נאמנים לתכנים, מעקב אחר דוחות וסטטיסטיקות ומגוון שירותים נוספים.


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד